Umisteni licencniho souboru

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Umisteni licencniho souboru

Post by Raptor »

Bylo by mozne mit nekde v konfiguraci napr. cestu, kde ma hledat AS licenci? Vzhledem k tomu ze je to zip, neda se to pouzit treba kdyz jsem docasne na nejakem cizim pocitaci (nechci davat licenci na nej). V tomto pripade nainstaluju trial verzi a pouzivam tu. Kdyby byla moznost mit licenci treba na flashce, AS by si ji tam pri startu nasel (treba i automaticky by koukl na vymenne media) a bylo by po starostech. Na PC by tak stale byl nainstalovan Trial se vsemi omezenimi.

Jen pro poradek, pouzivam nekdy i portable instalaci na flashce, ale ona zas tak portable neni, kdyz uklada data do registru (ne, diky, nechci to obchazet mazanim, spoustenim batakem atd.), ale tady narazim na problem ze se nekdy flashka odpoji, AS pak slitne atd. Proste neni to ono.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Umisteni licencniho souboru

Post by Ether »

Myslím, že tohle už jsem někde žádal, ale nemůžu to najít. Každopádně já dávám +1 pro umístění v AppData\Roaming. (Odtamtud si můžete třeba udělat junction nebo symlink na flashku.)
Ελληνικά rulez.
Post Reply