Compare Directories

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Compare Directories

Post by Raptor »

Tuhle funkci pouzivam skoro porad a az ted jsem si vsiml jednoho (z meho pohledu) nesmyslu. Casto porovnavam podle obsahu a hledam rozdilne soubory. Tady je vse OK. Ale ted jsem potreboval hledat soubory, ktere maji rozdilnou velikost. Rikam si zadny problem, zaskrtnu porovnavani dle velikosti, spustim a nechapu. Oznacilo mi to soubory, ktere sice jsou ruzne, ale naopak jen nektere. A pak jsem si toho vsiml - v popisu je, ze se oznaci pouze vetsi soubory. Panove, ptam se vas, co to je za funkci? Chapu, ze to asi tak bylo z nejakeho duvodu navrzeno, ale ja hledam VSECNY soubory, ktere se lisi velikosti. Ne mensi, ne vetsi. Vsechny. Ocekaval bych tedy, ze stejne jako u porovnavani dle obsahu, se oznaci vsechny soubory splnujici podminku, ze maji rozdilne velikosti. Tohle co je implementovane je trosku nanic. Porad nevim ktere soubory jsou stejne a ktere jine. Na leve strane mam oznacene stovky mensich, na prave vetsich, ale co ted s tim? Jak mam udelat, aby se oznacily vsechny jine? Nejaky napad?

V kazdem pripade prosim o doplneni teto funkcnosti do AS i k pripadnym dalsim volbam (podle casu atd.). Ve vychozim stavu by to melo vybrat rozdilne soubory a hvezdickou si to clovek invertuje na stejne treba. Jednim klikem. Hledani, kdy se oznaci jen vetsi/mensi nebo podobne, by melo byt zvlastni volbou.

Diky.