Porovnání časových značek souborů při dotazu na přepsání

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Petr

Porovnání časových značek souborů při dotazu na přepsání

Post by Petr »

Uvítal bych v dotazu na přepsání souborů při kopírování nějakou rychlou indikaci (barvou, ikonou,...) zdali nahrazuji starý soubor novým nebo nový starým nebo se soubory jeví stejné. Mám na mysli pouze porovnání na základě času poslední změny, případně velikosti souborů. U souborů s version info by nebylo od věci uvádět také verzi.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Porovnání časových značek souborů při dotazu na přepsání

Post by ino »

Petr wrote:Uvítal bych v dotazu na přepsání souborů při kopírování nějakou rychlou indikaci (barvou, ikonou,...) zdali nahrazuji starý soubor novým nebo nový starým nebo se soubory jeví stejné. Mám na mysli pouze porovnání na základě času poslední změny, případně velikosti souborů. U souborů s version info by nebylo od věci uvádět také verzi.
Já bych uvítal v dialogu dotazu na přepsání souboru možnost tyto dva soubory spolu porovnat pomocí pluginu "Compare files" a taky "View".
bebe
Posts: 24
Joined: 10 Dec 2005, 14:49
Location: Praha, CR

Re: Porovnání časových značek souborů při dotazu na přepsání

Post by bebe »

ino wrote:Já bych uvítal v dialogu dotazu na přepsání souboru možnost tyto dva soubory spolu porovnat pomocí pluginu "Compare files" a taky "View".
Pridávam sa, priamy odkaz na porovnanie pred prepísaním by sa hodil. Možno ale bude problém s tým, že je to plugin.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Porovnání časových značek souborů při dotazu na přepsání

Post by ino »

bebe wrote:Možno ale bude problém s tým, že je to plugin.
:idea: To by se dalo ošetřit v nastavení pluginu, kde by se povolilo zobrazení advanced tlačítek v dialogu přepsání souboru...
bebe
Posts: 24
Joined: 10 Dec 2005, 14:49
Location: Praha, CR

Re: Porovnání časových značek souborů při dotazu na přepsání

Post by bebe »

ino wrote::idea: To by se dalo ošetřit v nastavení pluginu, kde by se povolilo zobrazení advanced tlačítek v dialogu přepsání souboru...
Ak by sa rozšírilo API o podobnú (možno trochu neštandardnú) funkcionalitu, tak prečo nie, ale zatiaľ mi asi všetko z roadmapy chýba oveľa viac :?
Post Reply