panel adresářových zkratek

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
makovka
Posts: 1
Joined: 21 Oct 2020, 16:40

panel adresářových zkratek

Post by makovka »

Chtěla bych se zeptat na funkci panelu adresářových zkratek:
1. v nabídce: možnosti-vlastní nastavení-panel adresářových zkratek. Je uvedeno "Zaškrtnuté adresářové zkratky budou zobrazeny v nabídce - změna jednoty". Nerozumím přesně co to má dělat. Myslela jsem, že po "zaškrtnutí nebo nezaškrtnutí" se mi daná volba "pojmenovaná cesta k souborům" bude nebo nebude zobrazovat v panelu adresářových zkratek, který jsem si přidala do menu AS. Takto to, ale vůbec nefunguje - to bych potřebovala.
2. je možné přiřadit další klávesové zkratky než pouze Ctrl+1 - ctrl+0 pro panel adresářových zkratek (pokud jich chci víc jak 10, nyní jsou 11+ bez klávesových zkratek)?
3. možnost jednoduchých přesunů v nabídce správy (např. chci posunout z pozice na ctrl+9 na ctrl+1 (jen to chytit myší a přesunout na místo, kde je nyní ctrl+1), nebo jiným způsobem změnit pořadí zobrazené pak v nabídce v panelu adresářových zkratek

moc děkuji za rady, případně vylepšení programu
-=Majkl=-
Posts: 80
Joined: 12 Dec 2005, 14:51
Location: Brno, Czech Republic
Contact:

Re: panel adresářových zkratek

Post by -=Majkl=- »

makovka wrote: 21 Oct 2020, 17:04 Chtěla bych se zeptat na funkci panelu adresářových zkratek:
1. v nabídce: možnosti-vlastní nastavení-panel adresářových zkratek. Je uvedeno "Zaškrtnuté adresářové zkratky budou zobrazeny v nabídce - změna jednoty". Nerozumím přesně co to má dělat. Myslela jsem, že po "zaškrtnutí nebo nezaškrtnutí" se mi daná volba "pojmenovaná cesta k souborům" bude nebo nebude zobrazovat v panelu adresářových zkratek, který jsem si přidala do menu AS. Takto to, ale vůbec nefunguje - to bych potřebovala.
Zaškrtnuté cesty se objeví v okně pro změnu jednotky, které se vyvolá stiskem Alt-F1, resp Alt-F2
makovka wrote: 21 Oct 2020, 17:04 2. je možné přiřadit další klávesové zkratky než pouze Ctrl+1 - ctrl+0 pro panel adresářových zkratek (pokud jich chci víc jak 10, nyní jsou 11+ bez klávesových zkratek)?
ne
makovka wrote: 21 Oct 2020, 17:04 3. možnost jednoduchých přesunů v nabídce správy (např. chci posunout z pozice na ctrl+9 na ctrl+1 (jen to chytit myší a přesunout na místo, kde je nyní ctrl+1), nebo jiným způsobem změnit pořadí zobrazené pak v nabídce v panelu adresářových zkratek
V okně pro editaci této nabídky jsou vpravo nahoře modré šipky nahoru a dolů pro změnu jejich pořadí
Post Reply