moznost zalohovani konfigurace WinSCP

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
krystofklima
Posts: 2
Joined: 15 Aug 2020, 00:04

moznost zalohovani konfigurace WinSCP

Post by krystofklima »

jsem letitym uzivatelem i platicim klientem, který si rad tento program koupil, jak funguje mi vyhovuje.
jen mi tu chybi par veci, hlavne zalohovani WinSCP relaci. mam jich pomerne hodne a je to opravdu problem, pokazde si je znovu dopisovat, jen co hodim pocitac "do defaultu" nebo mam novy

druha vec ze nejde z archivu rovnou kopirovat data do SCP...kamkoli ano, ale do SCP nee ;-(

a stejne tak, jednou az bude 64bit verze, tak si konecne nainstaluji 64bit verzi a nebudu muset pokazde presouvat DF group ve Vymene SSH klicu ;-)
zdenek bulin
Posts: 51
Joined: 11 Dec 2005, 19:10
Location: Czech Republic

Re: moznost zalohovani konfigurace WinSCP

Post by zdenek bulin »

Zdravím. Se zálohováním vám neporadím, ale 64 bitová verze Salamandera je na stránkách ke stažení.
David Grudnik
Posts: 53
Joined: 14 Dec 2005, 06:15

Re: moznost zalohovani konfigurace WinSCP

Post by David Grudnik »

Ano, 64bit verze Salamandra je, ale neobsahuje 64bit verzi WinSCP.
krystofklima
Posts: 2
Joined: 15 Aug 2020, 00:04

Re: moznost zalohovani konfigurace WinSCP

Post by krystofklima »

Ano, přesně tak, správně doplněno panem Grudnikem. 64bit je, ale bez SCP. hledat myslím umíme všichni, co se kolem toho motáme.
tedy řekl bych, že i víme, co chceme, ale bohužel jak vidím, tak po 10letém užívání a i koupi licence, je tento produkt holt za svou životností a předběhli ho jiní ;-( už ne české firmy, ale zase budu kupovat zahraniční produkt ;-(
i tak mi dlouhá léta Servant Salamander pomohl. díky
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: moznost zalohovani konfigurace WinSCP

Post by tukanos »

WinSCP ukládá své informace do registrů.

Najdete je v HKEY_CURRENT_USER\Software\Martin Prikryl\WinSCP 2.

Pod ním jsou dva klíče Configuration a sessions. Vaše uložené relace jsou pod Sessions. Exportováním WinSCP 2 klíče si uložíte vše co máte v winscp pluginu konfigurováno + uložené spojení.
Post Reply