User Menu bar - úprava položek tažením myši s klávesou Shift

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

User Menu bar - úprava položek tažením myši s klávesou Shift

Post by ino »

Ahojte,

jak jsem psal jinde, velice hojně používám User Menu Bar - de facto mi nahrazuje nabídku start, je to můj rozcestník pro práci se všemi aplikacemi na PC. Má celkem slušnou konfigurovatelnost až na pár drobností, viz mé předchozí příspěvky na fóru.

Přidám ještě jednu featurku, která, pokud by to bylo technicky možné, by se dala aplikovat na všechny toolbary, nejenom na User Menu Bar.

Jednotlivé položky většinou vytvořím přetažením ikonky myší do toolbaru, a potom musím jít do konfigurátoru, kde si doupravím pozici zástupce.
Jelikož je konfigurační okno dost malé - alespoň s ohledem na množství položek, které tam mám já - hodila by se mi možnost přesouvat položky přímo na Tool Baru a to pomocí myši zárověň při stisknutém tlačítku Shift.

Inspiraci jsem našel ve vebovém prohlížeči Opera, kde lze takto přesouvat cokloliv kamkoliv.


BTW: v konfigurátoru na Middle Tool Bar lze přesouvat pouze myší a v konfigurátoru na User Menu Bar pouze pomocí Alt+šipky (jo a ještě klikacími šipkami). Šlo by tažení myší a Alt+šipky aplikovat v obou konfigurátorech?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: User Menu bar - úprava položek tažením myši s klávesou S

Post by Ether »

To by se mi líbilo taky. Mám docela silný pocit, že ve starších verzích nebylo ani možnost Alt+šipky, takže jsem vděčný za to, že tam vůbec něco je, ale přetahování myší by bylo ještě úžasnější.
Ελληνικά rulez.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: User Menu bar - úprava položek tažením myši s klávesou S

Post by fraktik »

ino wrote:... User Menu Bar.

Jednotlivé položky většinou vytvořím přetažením ikonky myší do toolbaru,

BTW: v konfigurátoru na Middle Tool Bar lze přesouvat pouze myší a v konfigurátoru na User Menu Bar pouze pomocí Alt+šipky (jo a ještě klikacími šipkami). Šlo by tažení myší a Alt+šipky aplikovat v obou konfigurátorech?
... o tom že ikony na lištách nejde přidávát/editovat pomocí myši jsem se (opakovaně :evil: ) přesvědčil už dávno, to, že by to mohlo jít jen na jediném konkrétním (user bar) mne nikdy nenapadlo... :shock:

Děkuji za info (mmj. imho i to by se hodilo do "tipů")
Post Reply