FTP: Vyjasnění zapamatování volby dialogu přepsání souboru

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

FTP: Vyjasnění zapamatování volby dialogu přepsání souboru

Post by zarevak »

Dobrý den,
kopíruji z FTP na disk a protože jsem narazil na soubor na disku již existující, byl zobrazen na obrázku zobrazený dialog FTP:
ftpoverwrite.png
ftpoverwrite.png (16.56 KiB) Viewed 3847 times
Nejdříve mne zarazilo, že zde není volba "Přeskočit vše" a pak jsem si všiml zaškrtávátka "Pamatovat volbu po zbytek operace" - toto však duplikuje tlačítko "Přepsat vše".

Je možné tlačítko "Přepsat vše" zrušit nebo nebo doplnit talčítko "Přeskočit vše" - když vidím jedno očekávám i druhé, které zde není :(
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: FTP: Vyjasnění zapamatování volby dialogu přepsání soubo

Post by Ether »

Také jsem si povšiml této nedokonalosti. Potřeboval jsem přeskočit spoustu souborů, ale i po použití zatržítka vyskakovaly chyby dál (ve frontě už ty chyby vidět byly). Znovu jsem si na to vzpomněl, když jsem pro změnu potřeboval všechny soubory přepsat a překvapivě to šlo, i bez použití zatržítka.

Hádám, že tlačítko 'Přeskočit vše' vypadalo nadbytečně, protože ekvivaletní postup je nechat proběhnout všechny operace a pak zvolit 'Storno'. :D
Ελληνικά rulez.
Post Reply