ikona suborov: ON/OFF

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
roman
Posts: 4
Joined: 05 Aug 2006, 17:57

ikona suborov: ON/OFF

Post by roman »

Navrhujem novu moznost:
Options/Configuration/Appearance/Show icon in panel = [ON|OFF]

Aby som mohol uplne vypnut ikony v paneloch.

dakujem pekne za zavazenie/zapracovanie.
roman
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by Jan Rysavy »

Jak potom rozpoznáte adresáře? Pomocí speciálních barev?
User avatar
SelfMan
Posts: 1143
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by SelfMan »

Pokial clovek pracuje v rezime Alt+3 (Detailed), tak sa pri adresaroch zobrazuje DIR.
Okrem toho su adresare zvycajne hore. Argumentom pre tuto funkciu moze byt praca cez terminal server / remote desktop v pripade pomalsieho alebo zahltenejsieho spojenia.
Ja osobne ako administrator by som pre nu vyuzitie nasiel a to hlavne v spojeni s klavesovou skratkou.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by Jan Rysavy »

Remote desktop mě nenapadl, to by byl argument.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by zarevak »

Zkusím navrhnout jinou možnost: zavést volbu k definici pohledů panelu (Konfigurace / Zobrazení) :
- bylo by tak možné si nakonfigurovat detailní pohled obsahující ikony a spoustu sloupců a pak druhý odlehčený pohled bez ikon a třeba bez sloupce atributů
- rychlé přepínání pomocí lkávesové zkratky už by bylo zajištěno, protože pohledy lze přepínat pomocí Alt+číslo

Vzniklo by tak další využití pro definici pohledů panelů/zobrazení panelů a ta by získala trochu více zájmu ;) Mám neblahý pocit, že v současném stavu tutu geniální možnost nastavení žádný uživatel nevyužívá :(
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by Ether »

zarevak wrote:Zkusím navrhnout jinou možnost: zavést volbu k definici pohledů panelu (Konfigurace / Zobrazení)
+1
zarevak wrote:Mám neblahý pocit, že v současném stavu tutu geniální možnost nastavení žádný uživatel nevyužívá :(
Používám a jsem na to hrdý. (Mám zobrazené Name + Size; společně s Top Toolbarem vedle Menu Baru, schovaným Header Line, Command Line a Bottom Toolbarem to uvolní strašné množství místa.)
Ελληνικά rulez.
roman
Posts: 4
Joined: 05 Aug 2006, 17:57

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by roman »

Úplná konfigurovatelnosť panela by bola vynikajúca a ak by ste doplnili celú škálu stĺpcov ako ich ponúka "Windows File Explorer", tak to by bola šupa!
Pripomeniem návrh pre TotoiseCVS.
http://forum.altap.cz/viewtopic.php?f=3&t=1340&start=0
Tortoise doinštaluje do explorera svoje CVS-stĺpce a tieto sa dajú nad CVS-adresármi v exploreri doplniť.
Získate tak viewer na CVS atribúty priamo vo file manageri.

A ako budem vidieť adresáre? Tak ako je spomenuté vyššie, podľa farieb, alebo podľa DIR v stĺpci "Size".
Alebo môžete doplniť do stĺpca "Attr" atribút "D" podľa win-commandu `dir /A'.

Nakonfigurujem si čo potrebujem a potom už len budem prepínať podľa potreby.
Z mojeho pohľadu každá možnosť nakonfigurovať si pohľad na file systém posúva Salamander dopredu.

Image
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: ikona suborov: ON/OFF

Post by fraktik »

hihi - té možnosti udělat si barvičky jako v TC jsem si dříve nevšiml = děkuji za tip!
Post Reply