plugin Split & Combine ... vkládaní prázdného řádku

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
darilek
Posts: 49
Joined: 29 Dec 2005, 10:28
Contact:

plugin Split & Combine ... vkládaní prázdného řádku

Post by darilek »

Dobrý den,

často používám funkci Combine Files z pluginu Spli & Combine na spojování několika desítek SQL skriptů do jediného velkého souboru. Funkčně mi skvěle zastoupil můj původní skript spouštěný z příkazové řádky.

Mám pouze drobný návrh na vylepšení: šlo by přidat volbu, která by mezi jednotlivé soubory vkládala uživatelem zvolený řetězec?. často se mi např. stává, že na konci souboru mi chybí znak konce řádku (escape sekvence "\n") a plugin tak spojí nějaká slova dohromady. V tomto případě by se tedy hodilo, kdyby před připojením dalšího souboru přidal znak indikující nový řádek

Děkuji
-=:|MaD|:=-
Raptor

Re: plugin Split & Combine ... vkládaní prázdného řádku

Post by Raptor »

A nebude stacit proste vytvorit nejaky pomocny soubor kde bude jen odradkovani nebo jakykoliv indikator dle potreby a ten proste vkladat mezi spojovane soubory?
darilek
Posts: 49
Joined: 29 Dec 2005, 10:28
Contact:

Re: plugin Split & Combine ... vkládaní prázdného řádku

Post by darilek »

no pomocný soubor by to také vyřešil a bylo by to možná i elegantnější. Jen by to chtělo něco, aby se to vkládání provádělo automaticky. Ta fronta pro spojování je sice editovatelná - lze měnit pořadí, vkládat další soubory, ale vkládat pomocný soubor mezi každou dvojici, když tam mám např. dvacet souborů je hrozně pracné :?

zatím to řeším tak, že si při psaní oněch skriptů dávám pozor, abych měl na konci vždy alespoň jeden prázdný řádek

takže můj navrh na zlepšení by se dal přeformulovat jako: přidat volbu, která umožní specifikovat soubor (nebo řetězec), který by se automaticky vkládal mezi každou dvojici souborů ve frontě
-=:|MaD|:=-
User avatar
AD7
Posts: 568
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: plugin Split & Combine ... vkládaní prázdného řádku

Post by AD7 »

No ja by som to videl takto, kedze sa spajaju textove subory (dufam) tak si spravit jednoucelovy konzolovy programik v C++ (ktory korektne spoji, skontroluje konce riadkov a pod.), kde parametre su predavane cez AS. Je tu moznost si pridat do panela ikonku.

Fungovalo by to tak, ze v aktivnom paneli mam vybrate/zvyraznene subory, ktore chcem spojit a kliknem na ikonku, a je to. Este automaticke generovanie nazvu aby s nicim nekolidoval, napr. zobrat nazov prveho suboru a pridat mu datum a cas do nazvu... "prikaz 2010-05-12 15h13m00s.sql"

Cela zalezitost je do pol hodinky vyriesena.
Post Reply