File Comparator: porovnávání souboru samého se sebou

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

File Comparator: porovnávání souboru samého se sebou

Post by Ether »

Stalo se mi, že jsem chtěl porovnat dva soubory, ale náhodou jsem se ocitl v obou panelech v tom samém adresáři, takže jsem vlastně porovnával soubor sám se sebou. Ale File Comparator normálně porovnává, jako by se nechumelilo. Chtělo by to nějaké malé okýnko s hláškou, že porovnávání nemá smysl.
Ελληνικά rulez.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: File Comparator: porovnávání souboru samého se sebou

Post by ino »

ether wrote:Stalo se mi, že jsem chtěl porovnat dva soubory, ale náhodou jsem se ocitl v obou panelech v tom samém adresáři, takže jsem vlastně porovnával soubor sám se sebou. Ale File Comparator normálně porovnává, jako by se nechumelilo. Chtělo by to nějaké malé okýnko s hláškou, že porovnávání nemá smysl.
Ať dělám, co dělám, tak se mi v obdobné situaci zobrazí tato hláška:

Code: Select all

File Comparator 
No difference between files.
Do you wish to close File Comparator?
	Yes	No
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: File Comparator: porovnávání souboru samého se sebou

Post by Ether »

Jo, ale když si porovnám 4GiB soubor, tak si na tu hlášku pořádně počkám. Nejde o to, že nenajde žádné rozdíly, on je totiž hledat ani nemá.
Ελληνικά rulez.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: File Comparator: porovnávání souboru samého se sebou

Post by ino »

ether wrote:Jo, ale když si porovnám 4GiB soubor, tak si na tu hlášku pořádně počkám. Nejde o to, že nenajde žádné rozdíly, on je totiž hledat ani nemá.
Jasan, špatně jsem to pochopil.
Pokud jsou cesta i název souboru totožné, tak by se měla objevit hláška, že zdrojový a porovnávaný soubor je jeden a tentýž soubor (porovnává se sám se sebou) a porovnávání se nekonalo.
+1
Post Reply