Make File List

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Make File List

Post by Raptor »

Feature "Make File List" (Ctrl+M) si nepamatuje nastaveni. Neco nastavim, vypnu AS, zapnu a je to zase pryc. Nepomuze ani kdyz po nastaveni vynutim ulozeni konfigurace.

Jinak dle meho by zde mohl byt alespon vychozi stav "$(FileName)$(CRLF)", coz odpovida prave jednoduchemu "File Listu".

EDIT:
Mozna to souvisi s ukladanim historie. Pokud se podivam do AS 2.51 tak ukladal vetev:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Altap\Altap Salamander 2.51\Configuration\File List History]
"1"="$(FileName)$(CRLF)"

Toto se mi ale ve 2.52 neuklada. Osobne mam ukladany historie souboru a vseho vyple, ale necekal bych ze to zasahne i do ukladani tohoto nastaveni.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Make File List

Post by Jan Rysavy »

Potvrzuji, jde o historii, takže se její ukládání řídí volbou Options > Configuration > History > Save history.

Přesunu vlákno do návrhů na vylepšení.
Raptor

Re: Make File List

Post by Raptor »

Dovolim si tohle tema vykopnout po X letech :-) Bylo by mozne do verze 3 uz definovat vychozi hodnotu, aby to nebylo prazdne? Narazil jsem na tento pozadavek i v ENG foru. Myslim si, ze default hodnota "$(FileName)$(CRLF)" nicemu neuskodi a odpovida tomu co clovek ocekava. A pokud by se nekdo ptal proc - tak odpovim taky jednoduse - protoze na Num+ je taky predvoleno *.*, v hledani je taky predvoleno *.* atd. Vse ma nejake vychozi hodnoty, tak proc by nemely byt i tady?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Make File List

Post by Jan Rysavy »

Dobrý nápad, přidal jsem tedy $(FileName)$(CRLF) jako výchozí hodnotu, pokud není načteno z konfigurace něco jiného, zvoleného uživatelem.
Post Reply