Editor User menu

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Editor User menu

Post by Raptor »

Ocenil bych, kdyby do editoru přibyly tlačítka na "zkopírovat položku" a "vložit novou za vybranou". Současný stav je peklo, pokud potřebuju definovat větší počet položek. Zkopírovat stávající nelze a Insert vkládá na konec (čili dělá append, ne insert). Pak člověk musí položky přesunovat a je to peklo. Zvláště pokud mám košatější strukturu menu a submenu.

Ono obecně by bylo lepší mít konfiguraci alespoň user menu v souboru a ne v registru, ale to je na jiný thread.
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Editor User menu

Post by AD7 »

+1.

Toto mám pije krv asi všetkým už dlho.
Najmä ak to človek častejšie používa.
yoda.jpg
yoda.jpg (50.78 KiB) Viewed 7982 times
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: Editor User menu

Post by tukanos »

Raptor wrote: 20 Jan 2017, 22:59 Ocenil bych, kdyby do editoru přibyly tlačítka na "zkopírovat položku" a "vložit novou za vybranou". Současný stav je peklo, pokud potřebuju definovat větší počet položek. Zkopírovat stávající nelze a Insert vkládá na konec (čili dělá append, ne insert). Pak člověk musí položky přesunovat a je to peklo. Zvláště pokud mám košatější strukturu menu a submenu.

Ono obecně by bylo lepší mít konfiguraci alespoň user menu v souboru a ne v registru, ale to je na jiný thread.
AD7 wrote: 16 Feb 2017, 13:57 +1.

Toto mám pije krv asi všetkým už dlho.
Najmä ak to človek častejšie používa.

yoda.jpg
Vytvořil jsem menu editor pro altap salamander a podle mého, kromě podpory zobrazení ikonek, obsahuje všechnu funkcionalitu po čem uživatelé vždy toužili :) (jako kopírování, vložení, přesun submenu do jiného atd.)

Zatím jsem vytvořil pouze anglickou mutaci na - Asume (Altap Salamander User Menu Editor) a česky na Asume česky

Ať Vás síla provází.
Post Reply