ikonka FTP v Two Drive Bars

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

ikonka FTP v Two Drive Bars

Post by Rada »

Docela bych uvital, aby sla ikonka FTP Clientu pridat do Two Drive Bars... 8)
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

Tohle nikdo nepotřebuje? :cry:
Když se připojím na nějaký ftpko, pak se přepínám mezi disky, tak by mohlo byt ftp připojeni v two drive bar.. když už tam jsou dokumenty a okolní počítače...
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Post by ino »

Rada wrote:Tohle nikdo nepotřebuje? :cry:
Když se připojím na nějaký ftpko, pak se přepínám mezi disky, tak by mohlo byt ftp připojeni v two drive bar.. když už tam jsou dokumenty a okolní počítače...
Ale ano, uz jsem zkousel toto tema jednou nahodit, spise ale jako "FTP toolbar", ktery by se dynamicky doplnoval, nebot v jednu chvili mivam i vice ftp pripojeni zaroven a do Two Drive Baru se mi uz vazne nic nevejde.

V tom "FTP toolbaru" by mohli byt i ovladaci ikonky pro praci s ftp jako disconnect, show log file atp.

Tu je link na to stare vlakno: http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=350&highlight=ftp
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

Tyhle možnosti mám když kliknu na ikonku s FTP připojením pravým myšidlem a docela mi to stačí, nenapadá mě co tam jinak mít za tlačítka.. ale nemuselo by to být špatný jako možnost.

Jen pro zajímavost, kolik máš disků a jaký rozlišení? :wink:

problém by mohl být u více otevřených ftpek, kdy by se podle ikonky asi nepoznalo který je který, ale stejně máme většinou otevřený jen jedno zaráz :-)
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Post by ino »

Rada wrote:Jen pro zajímavost, kolik máš disků a jaký rozlišení? :wink:
zaklad bude asi v tom, ze nemam salamandera maximalizovaneho, rekneme, ze je cca 800x600 (nevidim jediny duvod, proc mit celou plochu monitoru pokrytou informacemi, ktere me nezajimaji. vim co mam v levo, vim co mam v pravo a klavesnici mam predsebou.). Maximalizaci pouzivam jen s nahledy... Jeste k tem diskum: par jich tam mam + nejake ty virtualky a separatory docela to nabobtnava... Maximalizaci pouzivam jen s nahledy...
Rada wrote: problém by mohl být u více otevřených ftpek, kdy by se podle ikonky asi nepoznalo který je který, ale stejně máme většinou otevřený jen jedno zaráz :-)
to je stejne jako u normalnich disku. ovladam ten, ktery je v aktivnim panelu.
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

Tak naštěstí je to přehledně v change drive.
to je stejne jako u normalnich disku. ovladam ten, ktery je v aktivnim panelu.
Tohle sem myslel, ze kdyz bych se chtel prepnout na nejaky otevreny ftp tak z ikonky nepoznam ktery je ktery.. mozna kdyby ta ikonka ftp, ktera by byla v two drive, byla rozeviraci v pripade vice pripojeni, zaroven by tak u ni byli popisky - adresa pripojeni...

Mít salamandera pri velkem rozliseni jen v casti plochy treba 800x600 by se mi mozna libilo, ale spis tak nejak ze by byl "integrovaný" do plochy, tak nějak napevno, stejně se bez něj nedá ve win pořádně pracovat, ale to je jen takový sen...
KarelII
Posts: 31
Joined: 30 Jan 2006, 10:03

Post by KarelII »

Rada wrote:Mít salamandera pri velkem rozliseni jen v casti plochy treba 800x600 by se mi mozna libilo, ale spis tak nejak ze by byl "integrovaný" do plochy, tak nějak napevno, stejně se bez něj nedá ve win pořádně pracovat, ale to je jen takový sen...
Myslím že určitou alternativou je využívání uživatelského menu v Salamanderovi – zabere sice trochu času to všechno nadefinovat, ale od doby co jsem to udělal plochu nepoužívám (jenom ke kochání se tapetou při spouštění systému). Moje plocha je Salamander. :)
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

KarelII wrote:Myslím že určitou alternativou je využívání uživatelského menu v Salamanderovi – zabere sice trochu času to všechno nadefinovat, ale od doby co jsem to udělal plochu nepoužívám (jenom ke kochání se tapetou při spouštění systému). Moje plocha je Salamander. :)
No jasně, Salamandera menšího bych měl jen aby se mi okolo něj vešla miranda, winamp a ještě zbylo místo na nějaký pěkný pozadí, který, jak zjišťuju je uplně na nic, kdyz mam furt něco fullscreen.
Samo že na ploše nemám ani ikonu 8)

By se mi líbilo aby nějaká tapeta bylo přímo dělaná s prázdným místem (aby to dobre vypadalo), kde by byl napevno Salamander, bez horní lišty třebas, to už by byla ale věc windows tak sory za OT :wink:
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

To je dobry postreh, nejakym nedopatrenim jsme v Drive Bars pluginove FS uplne vyignorovali. Libi se nam varianta s tlacitkem pro kazde FS, jako je to v Change Drive menu. Pokud budou otevrene nejake spojeni mimo panel, dali bysme je do drop-down menu k tlacitku prislusneho FS.
Post Reply