Ikonky mechanik

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
Gtein
Translator
Translator
Posts: 92
Joined: 08 Mar 2009, 09:15
Contact:

Ikonky mechanik

Post by Gtein »

Tak mě napadlo jestli by Salamander mohl změnit ikonku u CD, DVD mechanik, pokud je v mechanice vloženo CD nebo DVD na jinou ikonku. Bylo by tak na první pohled vidět jestli je mechanika prázdná nebo je v ní CD nebo DVD.
Attachments
Příklad změny ikonky u mechanik při vloženém CD, DVD
Příklad změny ikonky u mechanik při vloženém CD, DVD
Mechaniky.PNG (1.42 KiB) Viewed 7515 times
Raptor

Post by Raptor »

Pripadne zobrazit primo ikonku ktera je urcena autorunem na CD? Pokud je to nejak mozne.
User avatar
Gtein
Translator
Translator
Posts: 92
Joined: 08 Mar 2009, 09:15
Contact:

Post by Gtein »

Tak se nám tu k tomu nikdo z Altapu nevyjádřil jestli je možné tuto drobnost do Salamanderu dodělat.

Ikonka autorunu by možná mohla občas zmást k čemu vlastně patří, ale jako nápad to není špatné.

Záležet bude co na to v Altapu snad nám sem hodí odpověď jestli Salamander bude měnit ikonku u mechaniky podle toho jestli v ní je nebo není vloženo médium nebo i zobrazovat ikonku autorunu?
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

+1 Hledat správné písmeno CD-ROMky po vložení disku je pro mne někdy problematické - změna ikony by mi velmi pomohla (mám 4 CD-ROM v systému a spoustu logických disků...)


Pokud není na nápadu něco kontroverzního, tak se Altap někdy k nápadům nevyjadřuje... Nebojte, na TODO se nápad určitě dostal ;)
User avatar
TheX
Posts: 7
Joined: 02 Feb 2006, 16:14

Post by TheX »

+1
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Na jedné z vývojových verzích Salamandera jsme toto chování testovali a odešli od něj, protože nám operační systém vracel ikony médií i po jejich vysunutí. Je to již hodně let zpět a problém je již ve Windows (XP, Vista) pravděpodobně odstraněn.

Zkusíme zobrazování ikon zase zapnout a uvidíme...
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Ikonky mechanik

Post by AD7 »

+1, a čo ikonky ktoré sú na USB to by šlo?
Post Reply