Bug report

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Bug report

Post by Raptor »

Ve chvili kdy dojde k padu AS, tak se do AppData vygeneruje report salamand.bug a behem chyby je moznost kopirovat data do clipboardu, odesilat atd. Ale ve chvili kdy volim cancel, tak tento report se smaze. Nebylo by vhodnejsi aby zustal? Co kdyz se chci do nej podivat a poslat ho emailem pozdeji?

Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5197
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

V tom případě si ho může uživatel uložit například do draftů a poslat ho později.

Raptor

Post by Raptor »

To je pravda, to muze, za predpokladu ze ma momentalne mailoveho klienta, je pripojeny k internetu, je to jeho pocitac atd.

No byl to jen navrh, prislo mi to logictejsi nez to delat takto automatizovane. Kdyz posilam nejaky error log po padu aplikace ve windows, taky mam moznost si to z tempu vzit a poslat pozdeji.

User avatar
jis
Posts: 450
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Post by jis »

V TIPY pro testování při chybě zaznělo, že Altap uvažuje o využití Windows Error Reportingu. V takovém případě by to uživatele neobtěžovalo prakticky vůbec, jen by musel reportování povolit:
Image
Salamander fan since 1998
My current OS's: W7 and W8.1

Raptor

Post by Raptor »

WER se muze hodit, ale:
1) Je to hodne vzdalena budoucnost
2) Obcas se vice hodi mit moznost primo poslat log a dockat se treba rychleho reseni konkretniho problemu. ne vse se da zobecnit a treba se to povede jen danemu uzivateli.

Post Reply