Batch Rename - nemožnost přepsat soubory

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Batch Rename - nemožnost přepsat soubory

Post by Ether »

Příklad:
x] Dávkově přejmenovávám soubory 'obrazek.jpg' a 'obrazek_velky.jpg'.
x] Hledám '_velky.jpg' a nahrazuju '.jpg'.
x] Vyhlásí to chybu s tím, že se objevil duplicitní název a nepustí mě to dál.
x] Pokud zadám masku '*_velky.jpg', tak plug-in nic nezjistí a požadavek na přejmenování pošle k Salamanderovi, který mi povolí soubor přepsat (ačkoli ještě neumí potvrzovat dotazy dopředu, že?). :wink:

Rád bych, abych toto nemusel dělat; pravděpodobně tím, že se nebude provádět kontrola při každém přejmenování, ale pouze pomocí Validate. Spíše bych se však přimlouval pro variantu, že Validate bude jako zatržítko.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Ehm, jenom se připomínám. :wink:
k0nelupy

Post by k0nelupy »

to je proto, že to přejmenovává jen ten druhý soubor.
Je to stejné jako kdyby se do batch rename vybral jen ten druhý soubor.

Návrh řešení který by vyhovoval i mně vyhodnocovat až při provedení příkazu tj. soubory přejmenovávat a nechat na uživateli zda přepsat nebo ne. Má to pro mně potřebný efekt - při přejmnenovávání na stejný název by se první soubor přejmenoval automaticky což chci a u ostatních by se mně to zeptalo
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Nemám sice přílišné ponětí, o čem mluvíte (ach, ta interpunkce, že?), ale děkuji za podporu návrhu pro změnu tohoto přespříliš opatrného chování Batch Rename.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: Batch Rename - nemožnost přepsat soubory

Post by fraktik »

Navíc toto vylepšení bude využitelné i v případech jako je tento: "Jak o řád snížit hloubku složek"
Post Reply