Vizualni odliseni prochazeni archivu

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Vizualni odliseni prochazeni archivu

Post by Raptor »

Nedavno jsem zjistil, ze pokud prochazim nejaky archiv a pouziju ctrl+bckspace tak me to nepresune na zacatek disku, jak jsem cekal, ale do rootu toho archivu. To je dobra vec (pokud to neni bug). Ale v souvislosti s tim by se mi docela libilo, aby zobrazovana cesta (pod ikonama disku) na toto reagovala a byla napr jinou barvou. Obcas proste na prvni pohled nepoznam ze jsem v ZIPu a divim se.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Je to videt podle ikonky disku.
Jiri {x2} Cincura
Raptor

Post by Raptor »

cincura.net wrote:Je to videt podle ikonky disku.
Aha, to je mozne, ale ne kazdy tu ikonku pouziva a ma ji zobrazenou ;-) Mi staci Drive Bar na disky a Alt+F1 (F2) pokud je treba. Cili mam nahore jen cestu.
mdusek
Posts: 24
Joined: 27 Oct 2006, 16:58

Post by mdusek »

To nejsou jen archivy. Velmi snadno clovek zapomene, ze neni "na svem" napriklad pri praci na namapovanych discich okolnich pocitacu a maze pak soubory kolegu. Uplne zmateni muze nastat, kdyz se pripojim pomoci WinSCP na svuj vlastni pocitac a ve druhem okne mam jeho lokalni kopii. Mladsi ucastnici fora prominou, ale i oni budou casem roztrziti ....
Odedavna jsem navrhoval, ze pro vzdalene pocitace by mela byt moznost nadefinovat si barvu pozadi panelu. Dodnes si myslim, ze by to zabranilo mnoha omylum.
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Post by jis »

Raptor wrote:
cincura.net wrote:Je to videt podle ikonky disku.
Aha, to je mozne, ale ne kazdy tu ikonku pouziva a ma ji zobrazenou ;-) Mi staci Drive Bar na disky a Alt+F1 (F2) pokud je treba. Cili mam nahore jen cestu.
Můžete zde prosím pro názornost publikovat obrázek vaší konfigurace, ve které se Vám ta ikonka disku/archivu nezobrazuje? Mám na mysli ikonku označenou na přiloženém obrázku.
Attachments
ikonka disku/archivu
ikonka disku/archivu
Clipboard02.png (39.83 KiB) Viewed 7309 times
Altap Salamander fan since 1998
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Pomocí Options > Customize > Left (Right) Panel Toolbar lze z lišty nad panelem odstranit i tlačítko pro volbu disku.
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Post by jis »

Já sám jsem také minimalista, co se týče konfigurace GUI Salamandera a jsem hodně klávesnicový, ale toto jsem netušil, že lze odstranit i tlačítko pro volbu disku :o. Díky za upozornění. Ne, že bych toto tlačítko chtěl odstranit, ale chápu, že někomu se to hodit může.
Altap Salamander fan since 1998
Post Reply