Registry Editor

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
n2

Registry Editor

Post by n2 »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda by šlo upravit plugin „Registry Editor“ tak, aby byl schopen:

1. exportovat zároveň vícero klíčů, označených v panelu
2. exportovat samostatnou/é hodnotu/y, aniž by musel být exportován celý nadřazený klíč
3. připojit exportovaná data ke stávajícímu souboru (namísto jeho přepsání).

Děkuji
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Registry Editor

Post by Ether »

Přidávám se k požadavku, protože - opravte mne, pokud se mýlím - celé exportování je prováděno systémovým voláním - tudíž má stejná omezení jako například regedit.exe (pouze jeden klíč najednou, ...). Na druhou stranu, předělání exportu na vnitřní rutiny by bylo pracné a do budoucna by mohly vzniknout problémy s kompatibilitou...
Proto bych chtěl ALESPOŇ požádat o volbu exportního formátu, jak ji regedit.exe nabízí, tzn. v4 nebo v5. Totiž v5 je komplet v UTF-16. Takže teď mohu ze Salamandera vyexportovat klíč z registru, ale nemůžu si ten soubor potom přečíst. :D
n2

Registry Editor

Post by n2 »

Vážení vývojáři,

ocenil bych alespoň kratičké vyjádření ohledně mých návrhů. Bohatě by mi stačilo vyjádření, zda je považujete za nepodstatné, obtížně proveditelné či zcela nepoveditelné nebo jakékoli, podle Vašeho soudu, přiléhavé adjektivum.

Pokud jsem porušil pravidla fora – vložil příspěvek do nevhodné sekce, duplikoval příspěvek již existující (přestože jsem použil vyhledávání) – nebo přehlédl položku v „roadmap“, omlouvám se.

Děkuji za odpověď
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Registry Editor

Post by Jan Rysavy »

Dobrý den, možné by to bylo, ale znamená to napsat kompletní export do Salamandera (momentálně voláme regedit). Zvážíme to při implementaci "konfigurace v souboru".
n2

Registry Editor

Post by n2 »

Děkuji Vám za odpověď.
Post Reply