Kopirovani/presun do 1 adresare

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Kopirovani/presun do 1 adresare

Post by Raptor »

Obcas potrebuju vykopirovat spousty souboru z podadresaru do jednoho adresare. Pomohla by funkce, ktera by na cilove ceste nevytvarela adresare a kopirovala to vse do jednoho.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Pro provedení vámi popsané záležitosti je vhodné použít funkci Find s filtrem *.*, volbou Search subdirectories a pravděpodobně i Advanced-No Directories. Potom lze využít zkratek jako Ctrl-A a Ctrl-C... Nechce se mi celý postup rozepisovat, takže pokud něco nechápete, položte otázku.
Raptor

Post by Raptor »

ether wrote:Pro provedení vámi popsané záležitosti je vhodné použít funkci Find s filtrem *.*, volbou Search subdirectories a pravděpodobně i Advanced-No Directories. Potom lze využít zkratek jako Ctrl-A a Ctrl-C... Nechce se mi celý postup rozepisovat, takže pokud něco nechápete, položte otázku.
Tak to je s prominutim hodne hloupy (i kdyz asi funkcni) postup reseni :-) Nic ve zlem, ale ja chci kopirovat/presunovat, ne hledat, oznacovat, kopirovat do schranky a pastovat jinam :-)
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Kopirovani/presun do 1 adresare

Post by ino »

Občas také potřebuji provést něco podobného. Já to dělám stejně, jako to popsal ether. Je to sice trochu nepohodlné, ale velice rychlé a účinné.

Dle mého názoru by vše vyřešila funkce pro zobrazení souborů v daných podadresářích, tzv. Branch view, která by nahradila ono kostrbaté řešení pomocí ctrl+f a zároveň zpřístupnila plnou funkcionalitu panelu Salamandera, jako jsou různé náhledové módy, jednodužší manipulaci se soubory - prohlížení kopírování atd., viz Branch View a zobrazeni souboru vcetne podadresaru

V současné době je tu ještě jedna možnost - pomocí pluginu Renamer, postup je popsaný zde: How to copy all files from subfolders into one folder?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

OK, můj hlas pro Branch view můžete započítat. Ale, jestli dobře vidím, tak jsem v žádném z vláken, které uvedl ino, neviděl reakci Altap teamu. Schovávají se? :?: :wink:
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Jsme tu a snažíme se pracovat na věcech z Altap Roadmap :)
Post Reply