Quick Rename (F2) v RC3

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: volba - kdy

Post by Jan Rysavy »

quick rename wrote:dobry den, velice vitam moznost volby puvodniho a noveho chovani funkcionality quick rename - ma otazka zni : kdy bude modifikovana verze altap salamandera k dispozici?
Tento týden vydáme finální verzi 2.5.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Post by ino »

Jan Rysavy wrote:Zároveň přidávám do konfigurace na stránku General možnost vrátit se ke starému chování Quick Rename okna.
Pro ty, kdo to nemou v konfiguraci najít, tak nastavení je v sekci General, úplně dole ;-)

PS: asi jsem fakt slepý, vždyť to už psal Jan Ryšavý...
RayeR
Posts: 5
Joined: 17 Apr 2007, 01:09
Location: CZ
Contact:

Post by RayeR »

Tak diky za moznost volby a ctrl+a (sice to neni genialni F2 toggle, ale lepsi nez dratem do oka :). Byl jsem zvykli pouzivat F2 i pro rename souboru celym nazvem ze schranky (na to je sice F6, ale tam mam jen prazdny pole a zas nemuzu nazev jen poupravit, navic F2 mi premenuje jen vybranej soubor nehlede jesi mam oznaceny dalsi).

Proste kdyz to takhle nechate i do dalsich verzi tak budem myslim spokojeni vsichni :)
esoforte
Posts: 1
Joined: 27 Feb 2019, 02:30

Re: Quick Rename (F2) v RC3

Post by esoforte »

Vracím se po 12 letech k tomuto vláknu a chci vám poděkovat, že možnost zvolit staré chování zůstala.
Stále mám tak nastavený Salamander na všech počítačích.

Potom, co jsem si znovu přečetl toto vlákno, mi došlo, že tuto vlasnost používám jak kvůli zvyku na "šipku doprava" místo klávesy "end" (.dll -> .dll0), tak i pro přepsání celého názvu souboru něčím, co mám v clipboardu.
Je to super a pokaždé, když otevřu klasický Windows explorer a chci přejmenovávat, nepříjemně mě jejich chování překvapí (tak málo používám explorer, tak moc používám salamander :))
Post Reply