Eroiica PDF, DOC stejný zoom při přechodu na další stránku

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Eroiica PDF, DOC stejný zoom při přechodu na další stránku

Post by konelupy »

Při prohlížení pdf souboru si nastavím v acrobatu jakou asi velikost stránky považuji za rozumnou pro čtení a pak už jen listuji. Ve vieweru se mi při přechodu na další stránku zase vrátí na původní hodnotu.
Ještě lepší by možná byl plynulý přechod na další stránky než skokový.

Občas by se mi zachování zoomu hodilo i pro prohlížení fotek v Pictview ale tam mi většinou spíše vyhovuje současný stav - nastavení fotky přes celé okno. taky to není další stránka ale další soubor
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: Eroiica PDF, DOC stejný zoom při přechodu na další stránku

Post by Jan Patera »

konelupy wrote: Ve vieweru se mi při přechodu na další stránku zase vrátí na původní hodnotu.
Jestli myslite Eroiica Viewer, tak ten to tak dela, pokud jsou stranky stejne velke. Pouze se nascrolluje do leveho horniho rohu, ale zoom zustane stejny. Pokud se velikost lisi, pak se to skutecne vrati na defaultni zoom.
konelupy wrote:Ještě lepší by možná byl plynulý přechod na další stránky než skokový.
Tim myslite, ze by bylo mozne soucasne videt kusy 2 stranek? Technologicky to mozne je, ale obecne to nemusi byt zrovna 2x rychle (hlavne u nekterych typu PS a PDF)...
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Post by konelupy »

Tak uz vim cim to asi je pokud neni jeste cele pdf v pameti
tak se meni velikost stranky při přechodu na další str. mam pomaly notebook :-(

Nemusel bych videt obe stranky najednou (i kdyz treba acrobat to umi) stacil by prechod na tu dalsi sipkou dolu (koleckem mysi). Dovedu si predstavit ze u mysi s koleckem pro nekoho kdy je zvykly ji pouzivat pro scrolovani je
problematické přeskakovat na další stránku jinak. Rychlost prohlížení bych raději zvyšoval než snižoval viz výše.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Eroiica Viewer: Prechod na dalsi stranku

Post by Jan Patera »

konelupy wrote:Tak uz vim cim to asi je pokud neni jeste cele pdf v pameti
tak se meni velikost stranky při přechodu na další str. mam pomaly notebook :-(
Zvlastni. Pomalou masinu sice nemam, ale at zkousim, co zkousim pred nactenim celeho dokumentu, porad se mi zoom zachovava. A to i kdyz skocim na stranku, ktera jeste nebyla nactena...
konelupy wrote:stacil by prechod na tu dalsi sipkou dolu (koleckem mysi)
Mrknete na menu Options/Configuration/Mouse & Keyboard. Stejne je to i v PictView. BTW, krome CtrlPgUp/Dn funguje i CtrlLeft/Right
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Post by konelupy »

na rychle masine to (ne)funguje taky ale chce to vic stranek a nejlepe jeste soubor na siti.

konfigurace je fajn ale mně chybí tu možnost zatrhnout obojí najednou :-)Prostě když dojdu na spodek stranky tak skocit na další.
Post Reply