Vylepšení pro Alt+Insert

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Marek Mojzík

Vylepšení pro Alt+Insert

Post by Marek Mojzík »

Moderátor: ustřiženo z vlákna Servant Salamander: VYCHYTÁVKY.
Jan Rysavy wrote:Alt+Insert pro nakopírování názvu souboru (včetně cesty) do schránky a následné
Shift+Insert (když už tam ta ruka je) pro vložení do Open dialogu Windows.

Prakticky jsem přestal Open dialogy používat, pouze do nich vkládám ze schránky. Naštěstí mají focus po otevření právě v poli File Name :)
Přesně! Jsem na tom úplně stejně a přes tuto fintu jsem přivedl k Salamanderovi další dva spokojené uživatele :-)

Napadlo mě v souvislosti s ní drobné vylepšení - Alt+Insert nic nedělá, jsem-li najetý na .. (tj. "o úroveň výše") - mohl by fungovat v tu chvíli podobně jako Ctrl+Alt+Insert, tj. zkopírovat aktuální cestu - ale - s lomítkem na konci.
Občas do Save dialogů potřebuju zapsat jméno nového souboru - jsem najetý tam, kam ho chci dát, ale na Ctrl+Alt+Insert si nevzpomenu a vypisovat ručně cestu také nechci. Zatím to řeším tak, že si zkopíruju název s cestou od jiného tam umístěného souboru a přepíšu jen jeho název. Ten Alt+Insert na dvou tečkách by mi to hodně usnadnil.