Prohlížení v PictView

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
JayBee
Posts: 8
Joined: 15 Feb 2006, 17:20
Location: Bohumín
Contact:

Prohlížení v PictView

Post by JayBee »

Jen taková drobnost. Když prohlížím obrázky v PictView pomocí F3, a přejíždím na další pomocí SPACE, nebylo by možné aby v okamžiku kdy prohlížeč pomocí ESC ukončím, tak aby byl kurzor na souboru, který byl zobrazený jako poslední a ne aby zůstávál na souboru ze kterého jsem prohlížeč spustil?
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Datalog »

K návrhu se připojuji, využil bych docela často.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Možná by to chtělo zavést příkaz Focus and Close, který uživatelé požadují také pro okno Find: http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=1225
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Post by Mem »

Tohle by pro mě mělo také obrovský přínos, kam můžeme posílat sponzorské dary na zvýšení priority tohoto požadavku? ;-)

Ale osobně bych to možná využil zakomponované ještě pevněji, totiž měnit focus v panelu SS už při změně souboru v pluginu (tak bych se mohl do SS přepnout bez nutnosti zavírat plugin, soubor si třeba označit pro zkopírování apod.), takže místo Focus on Close na Focus on file change
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Datalog »

Mem wrote:... kam můžeme posílat sponzorské dary na zvýšení priority tohoto požadavku? ;-)
Tak tohle je zase docela dobrý nápad pro funkci fóra, kterou Altap plánuje: hlasování o výběru nových věcí k udělání. Třeba by každý registrovaný uživatel měl určitý počet "+" bodů navíc, které by mohl věnovat na extra zvýšení priority požadavku. A počet bodů by byl odvislý od počtu licencí příp. k dokoupení.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Mem wrote:třeba označit pro zkopírování
Pouze poznámka: konkrétně tato funkce je v PictView pluginu podpořena příkazem File > Select/Unselect... (Insert)
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Post by Mem »

Jan Rysavy wrote:
Mem wrote:třeba označit pro zkopírování
Pouze poznámka: konkrétně tato funkce je v PictView pluginu podpořena příkazem File > Select/Unselect... (Insert)
Skvělé, díky za informaci, to jsem přesně potřeboval! :-) (Já věděl, že kupovat SS i s pluginem PictView není marná investice ;-) Btw, byly by za to 2 body na přihazování priorit? :lol:)
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

Jen si dovolím připomenout moje starší vlákno o procházení souborů pomocí PictView (a dalších pluginů) v archivech:
- Prohlížení pluginem předch./násl. soubor v archivech
-> v tomto vlákně je již možnost vybrat (EN:Focus) a označit (EN:Select) soubor přímo z PictView rozebrána a je ukázáno, že v archivech nefunguje :(
User avatar
AD7
Posts: 568
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

PRIDAVAM SA - BOLA BY TO UZITOCNA FINKCIA

Post by AD7 »

Kedze casto si vyberam pre etitovanie fotiek z vacsieho archivu a nie vzdy sa mi chce spustat XnView (prehliadac) takto to riesim na dva kroky - oznacenie aktualnej fotky cez INSERT (aby som si nazov nemusel pamatat) a po ukonceni Viewera (ESC) potom napr cez rychle hladanie (zadanim prveho pismenka ... uz som dost blizko) a sipkami. Celkovo by mi to usetrilo cas. Prave dnes som sa chystal napisat do fora tuto pripomienku, ale uz je tu :-).
Post Reply