Výběr disku v panelu - Mobile Device (zkratka)

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Výběr disku v panelu - Mobile Device (zkratka)

Post by Mem »

Prosím prosím, smutně koukám, nešlo by pro položku Mobile Device v přepínání disků (Alt+F1, Alt+F2) dát také nějakou klávesu podobně jako je pro FTP Clienta /? Na PDA takhle přistupuju několikrát denně, takže by se mi to dost hodilo...
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Výběr disku v panelu - Mobile Device (zkratka)

Post by ino »

Mem wrote:Prosím prosím, smutně koukám, nešlo by pro položku Mobile Device v přepínání disků (Alt+F1, Alt+F2) dát také nějakou klávesu podobně jako je pro FTP Clienta /? Na PDA takhle přistupuju několikrát denně, takže by se mi to dost hodilo...
Já to vidím na vlastní panel...(nejenom ftp)
http://forum.altap.cz/viewtopic.php?p=1739#1739
filipes

Re: Výběr disku v panelu - Mobile Device (zkratka)

Post by filipes »

Mem wrote:Prosím prosím, smutně koukám, nešlo by pro položku Mobile Device v přepínání disků (Alt+F1, Alt+F2) dát také nějakou klávesu podobně jako je pro FTP Clienta /? Na PDA takhle přistupuju několikrát denně, takže by se mi to dost hodilo...
Ja taky a proto to mam jako Ctrl+5 a jsem zcela spokojen 8)
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Re: Výběr disku v panelu - Mobile Device (zkratka)

Post by Mem »

filipes wrote:Ja taky a proto to mam jako Ctrl+5 a jsem zcela spokojen 8)
A sakra, proč mě to taky nenapadlo? ;-)
*Smajlík bouchání hlavou do zdi*
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: Výběr disku v panelu - Mobile Device (zkratka)

Post by Datalog »

filipes wrote: Ja taky a proto to mam jako Ctrl+5 a jsem zcela spokojen 8)
Podobně jako Mema, mne také nenapadla taková skvělá vychytávka.

A byl jsem z ní natolik hin, že jsem si na otestování dal hot-path také na cifru "5", přestože mám volné i 3 a 4 a přestože pětka pro mne nemá žádný symbolický význam. A zvyknul jsem si na zkratku natolik, že když jsem nyní chtěl udělat štábní kulturu a přečíslovat, tak nemohu - už mám v paměti zakousnuté Ctrl+5. :lol:

Tímto vysekávám osobě pod nickem filipes hlubokou poklonu, protože jsem jinak člověk veskrze konzervativní a takový kousek (naučení nového zvyku) se mi v Salamanderovi nestal už několik let.
Post Reply