FTP klient - problem s kopirovanim souboru

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Zivan

FTP klient - problem s kopirovanim souboru

Post by Zivan »

Zalozil jsem si freehosting na php5.cz a pres ftp klinta mi nejdou nakopirovat soubory.

Vyhodi to hlasku:
Copy Error: This plugin file-system doesn't support copying nor moving to specified plugin file-system.

Je problem v nastaveni nebo v pluginu?
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: FTP klient - problem s kopirovanim souboru

Post by Petr Solin »

FTP klient umí kopírovat soubory ze serveru pouze na dostupné diskové cesty. Jestli to chápu dobře, zkoušíte kopírování souborů v rámci serveru nebo mezi různými servery, což je tzv. FXP, které zatím náš FTP klient neumí.
Stixy
Posts: 27
Joined: 10 Dec 2005, 11:38
Location: Mlada Boleslav, Czech Republic
Contact:

Post by Stixy »

Ja mam podobny problem, obcas musim kopirovat z archivu (rar) na FTP treba jeden soubor, ale nejde to. Musim nejdriv soubor z archivu nakopirovat nekam na disk a az pak ho muzu kopirovat na server.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Stixy wrote:Ja mam podobny problem, obcas musim kopirovat z archivu (rar) na FTP treba jeden soubor, ale nejde to. Musim nejdriv soubor z archivu nakopirovat nekam na disk a az pak ho muzu kopirovat na server.
Tohle uz je opravdu hodne specialni vec. Verim ze casem podporime i toto, ale bude to jen stylem "download celeho archivu do TEMP" + "vybaleni patricneho souboru". Ze by UnRAR primo ovladal cteni souboru na FTP a tim usetril prenos "zbytecnych" casti archivu zatim vidim jen v kategorii snu. :)
Guest

Post by Guest »

Myslím, že to bylo myšleno obráceně - nahrání jednodou souboru z archívu na disku na FTP. Taky jsem párkrát na tento problém narazil.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Anonymous wrote:Myslím, že to bylo myšleno obráceně - nahrání jednodou souboru z archívu na disku na FTP. Taky jsem párkrát na tento problém narazil.
Mate pravdu, je to mysleno obracene. Nicmene princip je stejny (vybalit z archivu do TEMP adresare, pak upload na FTP, pak smazani z TEMP adresare). Casem to podporime.
Stixy
Posts: 27
Joined: 10 Dec 2005, 11:38
Location: Mlada Boleslav, Czech Republic
Contact:

Post by Stixy »

Anonymous wrote:Myslím, že to bylo myšleno obráceně - nahrání jednodou souboru z archívu na disku na FTP. Taky jsem párkrát na tento problém narazil.
Presne tak, ale jak rikal pan Solin, princip je stejny, tak jsem na to jiz nereagoval :)
Post Reply