SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi RAR

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Karel

SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi RAR

Post by Karel »

Všiml jsme si, že minimalně v mém případě se v seznamu disku (Alt+F1) nesmazou odpojene USB disky a pri novem pripojeni stejneho disku se tento pripoji jako dalsi pismenko, ktere se po odpojeni opet nesmaze.

Dalsi ceho jsem vsiml je skutecnost, ze nektere RAR archivy nejdou v SS 2.5RC1 prohlizet, respektive SS je zobrazi jako prazdne a pri pouzit WINRAR nebo TC6.5 se obsah zabrazi korektne. Obereno na rade velmi malych archivu .
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Pokud neběží Servant Salamander, USB disky se chovají standardně?

RAR: pošlete nám prosím příklad takových RAR archivů na email.

V budoucnu prosím zakládejte pro každý problém nový příspěvek (pro lepší orientaci). Děkujeme.
BranoM

Re: SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi

Post by BranoM »

Karel wrote:Všiml jsme si, že minimalně v mém případě se v seznamu disku (Alt+F1) nesmazou odpojene USB disky a pri novem pripojeni stejneho disku se tento pripoji jako dalsi pismenko, ktere se po odpojeni opet nesmaze.

Dalsi ceho jsem vsiml je skutecnost, ze nektere RAR archivy nejdou v SS 2.5RC1 prohlizet, respektive SS je zobrazi jako prazdne a pri pouzit WINRAR nebo TC6.5 se obsah zabrazi korektne. Obereno na rade velmi malych archivu .
Co sa tyka odpajania USB, problem by mohol byt v aplikacii Spyware Doctor
od PCTools. Aspon mne po odinstalovani tohoto softu USB opat zacali fungovat OK.
Uz som do PCTools o tejto chybe napisal, ale este sa s tym nic neurobili :(
User avatar
Hony
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2005, 21:57
Location: Děčín, Czech Republic
Contact:

Re: SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi

Post by Hony »

Karel wrote:Dalsi ceho jsem vsiml je skutecnost, ze nektere RAR archivy nejdou v SS 2.5RC1 prohlizet, respektive SS je zobrazi jako prazdne a pri pouzit WINRAR nebo TC6.5 se obsah zabrazi korektne. Obereno na rade velmi malych archivu .
Tak tohle mě taky štve :(. Mám pocit, že tento problém se vyskytuje pouze u posledních verzí SS.
Trust no one!
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi

Post by Jan Rysavy »

Hony wrote:Tak tohle mě taky štve :(. Mám pocit, že tento problém se vyskytuje pouze u posledních verzí SS.
Pošlete nám prosím příklad takových RAR archivů na email. Děkujeme.
User avatar
Augustus
Posts: 3
Joined: 10 Jan 2006, 21:14

Re: SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi

Post by Augustus »

BranoM wrote:
Karel wrote:Všiml jsme si, že minimalně v mém případě se v seznamu disku (Alt+F1) nesmazou odpojene USB disky a pri novem pripojeni stejneho disku se tento pripoji jako dalsi pismenko, ktere se po odpojeni opet nesmaze.

Dalsi ceho jsem vsiml je skutecnost, ze nektere RAR archivy nejdou v SS 2.5RC1 prohlizet, respektive SS je zobrazi jako prazdne a pri pouzit WINRAR nebo TC6.5 se obsah zabrazi korektne. Obereno na rade velmi malych archivu .
Co sa tyka odpajania USB, problem by mohol byt v aplikacii Spyware Doctor
od PCTools. Aspon mne po odinstalovani tohoto softu USB opat zacali fungovat OK.
Uz som do PCTools o tejto chybe napisal, ale este sa s tym nic neurobili :(
Také jsem se s tímto problémem nedávno setkal a i u mě byl na vině Spyware Doctor. Navíc se to netýkalo jenom Servant Salamandera, stejný problém byl i v Total Commanderu či Internet Exploreru (ale překvapivě jím netrpěl Tento počítač, tam se zařízení odpojovalo korektně). A netýkalo se to jenom USB zařízení, problém byl i s v notebooku integrovanou čtečkou paměťových karet. Takže Spyware Doctor bych ve stávající verzi k instalaci nedoporučoval.
BranoM

Re: SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi

Post by BranoM »

Augustus wrote:
BranoM wrote:
Karel wrote:Všiml jsme si, že minimalně v mém případě se v seznamu disku (Alt+F1) nesmazou odpojene USB disky a pri novem pripojeni stejneho disku se tento pripoji jako dalsi pismenko, ktere se po odpojeni opet nesmaze.

Dalsi ceho jsem vsiml je skutecnost, ze nektere RAR archivy nejdou v SS 2.5RC1 prohlizet, respektive SS je zobrazi jako prazdne a pri pouzit WINRAR nebo TC6.5 se obsah zabrazi korektne. Obereno na rade velmi malych archivu .
Co sa tyka odpajania USB, problem by mohol byt v aplikacii Spyware Doctor
od PCTools. Aspon mne po odinstalovani tohoto softu USB opat zacali fungovat OK.
Uz som do PCTools o tejto chybe napisal, ale este sa s tym nic neurobili :(
Také jsem se s tímto problémem nedávno setkal a i u mě byl na vině Spyware Doctor. Navíc se to netýkalo jenom Servant Salamandera, stejný problém byl i v Total Commanderu či Internet Exploreru (ale překvapivě jím netrpěl Tento počítač, tam se zařízení odpojovalo korektně). A netýkalo se to jenom USB zařízení, problém byl i s v notebooku integrovanou čtečkou paměťových karet. Takže Spyware Doctor bych ve stávající verzi k instalaci nedoporučoval.
Prave som nainstaloval najnovsiu verziu SS 3.8.0.2582, aj so smart updates.
Vyzera, ze uz je to opravene - aspon u mna.
BranoM

Re: SS 2.5RC1 nemaže odpojene USB disky+ problem s nekterymi

Post by BranoM »

Pardom, malo tam byt SD 3.8.0.2582.
Post Reply