pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
michalq

pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by michalq »

Pokud dam v prazdnem prostoru panelu klik pravou mysi neotevre se mi nabidka (Open, New, Properties), ale AS spadne do debug report rezimu a nabidne restart. Tento problem na AS 3.06 x86 nenastava.

Nejaky napad co s tim?

Edit: bug jsem odeslal pomoci AS bug reporter.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by Jan Rysavy »

Půjde o vadnou x64 shell extension, kterou jste si nainstaloval s nějakým software.

Kdy jste odesílal chybové hlášení? Uvedl jste do okna hlášení svůj email, abychom ho mohli identifikovat?
michalq

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by michalq »

Jan Rysavy wrote:Půjde o vadnou x64 shell extension, kterou jste si nainstaloval s nějakým software.

Kdy jste odesílal chybové hlášení? Uvedl jste do okna hlášení svůj email, abychom ho mohli identifikovat?
Ano u posledniho reportu, ktery jsem odeslal pred par minutami jsem uvedl I email (stejny jako na tomto foru).
michalq

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by michalq »

Jan Rysavy wrote:Půjde o vadnou x64 shell extension, kterou jste si nainstaloval s nějakým software.
Pricina odhalena, jde o shell extension programu FormatFactory 3.6, ktery jsem vcera upgradoval. Poohlednu se po necem lepsim.
Last edited by michalq on 22 Jun 2015, 20:10, edited 1 time in total.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by Jan Rysavy »

Prima, díky za informaci. Koukal jsem do bug reportu a není to z něj vidět.

Jinak šikovný nástroj pro zakázání podezřelých shell extensions je http://www.nirsoft.net/utils/shexview.html
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by Ether »

Pokud to někdo sepisuje, přihodil bych ještě informaci, že ExpanDrive mi na pracovním počítači taky shazuje Salamandera (při zavření AS). Bugreportů jsem o tom několik poslal.
Ελληνικά rulez.
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by AD7 »

Ether wrote:Pokud to někdo sepisuje, přihodil bych ještě informaci, že ExpanDrive mi na pracovním počítači taky shazuje Salamandera (při zavření AS). Bugreportů jsem o tom několik poslal.
Jaká verzia ExpanDrive (http://www.expandrive.com/)?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: pad AS 3.06 x64 (windows 7 pro x64)

Post by Ether »

ExpanDrive v4.3.2. Koukám, že už existuje verze 5, ale upgrade je placený.
Ελληνικά rulez.
Post Reply