AS(x86) 3.02 odeznačí soubory ...

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

AS(x86) 3.02 odeznačí soubory ...

Post by tukanos »

Zvláštní věc se mě dnes stala mám v levém okně disk c:\ a v pravo mám síťové připojení na server.

Když v pravo označím soubory a potom kliknu na jakýkoliv program z user menu tak se mě označené soubory odeznačí, což je podle mého názoru, nežádoucí neduh.

Prvni obr. je před kliknutím na menu. Druhý je po.
Attachments
pred_kliknutim_na menu.gif
pred_kliknutim_na menu.gif (29.69 KiB) Viewed 5469 times
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: AS(x86) 3.02 odeznačí soubory ...

Post by tukanos »

druhý
Attachments
po_kliknuti_na menu.gif
po_kliknuti_na menu.gif (29.21 KiB) Viewed 5468 times
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: AS(x86) 3.02 odeznačí soubory ...

Post by Ether »

Tohle chování je výhodné, pokud příkaz z uživatelské nabídky nějakým způsobem s označenými soubory pracuje. Nebylo by špatné, kdyby Salamander dokázal na základě parametrů uvedených u příkazu odhadnout, zda má, nebo nemá označení souborů zrušit. Nebo alespoň zatržítko :).

Do doby, než bude chování upraveno, můžete používat zkratku Ctrl+W pro opětovné označení souborů.
Ελληνικά rulez.
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: AS(x86) 3.02 odeznačí soubory ...

Post by tukanos »

Ether wrote:Tohle chování je výhodné, pokud příkaz z uživatelské nabídky nějakým způsobem s označenými soubory pracuje. Nebylo by špatné, kdyby Salamander dokázal na základě parametrů uvedených u příkazu odhadnout, zda má, nebo nemá označení souborů zrušit. Nebo alespoň zatržítko :).

Do doby, než bude chování upraveno, můžete používat zkratku Ctrl+W pro opětovné označení souborů.
Aha, to s tou Ctrl+W jsem netušil. Díky za radu to bohužel budu potřebovat často. Ano, je pravdou, že pokud odkaz pracuje s označenými soubory, je toto chování výhodné.
Post Reply