[AS 3.02 (x64)] Zhroucení kvůli miniaturám

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

[AS 3.02 (x64)] Zhroucení kvůli miniaturám

Post by Regi »

Ahoj,
chytil jsem buga. Pokud mám v panelech přepnuto zobrazení výpisu souborů (*.png) obrázků na režim miniatur/náhledů a zároveň pracuji v externím editoru obrázků - tedy dojde k přepsání/změně některých obrázků, AS má problém aktualizovat miniaturu některých těchto souborů. Rozměry obrázků se nezměnily. Nutno dodat, že externí editor (Zoner Photo Studio) je v tu chvíli již ukončen.
Někdy se náhledy aktualizují v pohodě, ale většinou po trochu delší době se aktualizovat přestanou. Funkce Aktualizovat (CTRL+F9) nemá na zobrazení náhledů vliv. Ani další akce, například vyskočení výše v adresářové struktuře nebo změna režimu zobrazení výpisu souborů nepomáhá. Pokud ve snaze o vyřešení problému program ukončím "klepnutím na křížek", Salamander se zhroutí a zobrazí se okno pro bug report. (vygenerovaná zpráva poslána na váš email podpory).
Rovněž, zobrazené miniatury obrázků s průhledností se zobrazují nepříliš dobře, většinou je "pozadí" obrázku vykresleno černě nebo je celý obrázek jakoby s efektem protlačení.