AS 3.0 beta 2 - ako otvorit naraz všetky vyhľadané súbory

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
Ansambla
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2009, 16:08

AS 3.0 beta 2 - ako otvorit naraz všetky vyhľadané súbory

Post by Ansambla »

Doteraz som používal AS 2.5 a vždy keď som dal vyhľadať nejaké súbory a potom po vyhľadaní keď som ich označil (zamodril) a stlačil klávesu ENTER, tak sa mi otvorili vsetky vyhľadané (označené súbory). Podľa obrázka po stlačení ENTER sa mi v AS 2.5 otvorili 4 súbory.

Image

Prechodom na AS 3.0 beta 2 sa mi po vyhľadaní súborov a ich oznčení po stlačení klávesy ENTER otvorí iba jediný súbor a to ten prvý v poradí (GAMBA - Vyvoj nezastavis (SK 2013).txt)

OTÁZKA:
Ako nastaviť AS 3.0 beta 2 tak, aby mi po vyhľadaní súborov keď ich označim (zamodrim) a stlačim klávesu ENTER, aby sa mi otvorili vsetky vyhľadané (označené súbory) - podľa obrázka všetky 4 vyhľadané súbory?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: AS 3.0 beta 2 - ako otvorit naraz všetky vyhľadané súbor

Post by Jan Rysavy »

Jde o změnu v beta 2 zavedenou na základě hlasů uživatelů zde na fóru. http://www.altap.cz/cz/salamander/downloads/beta/
Okno Vyhledat soubory a adresáře: dvojklik a klávesa Enter otevírají vybraný soubor nebo adresář, ne všechny vybrané položky jako v případě Průzkumníka. Pokud si přejete zvolit příkaz Otevřít pro všechny vybrané položky, použijte místní nabídku.
Místní nabídku lze otevřít pravým tlačítkem myši nebo z klávesnice přes Shift+F10.

Pokud by se ozvalo více uživatelů, můžeme do okna přidat nový příkaz Otevřít vše s nějakou horkou klávesou ???+Enter.
User avatar
Ansambla
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2009, 16:08

Re: AS 3.0 beta 2 - ako otvorit naraz všetky vyhľadané súbor

Post by Ansambla »

Jan Rysavy wrote:Místní nabídku lze otevřít pravým tlačítkem myši nebo z klávesnice přes Shift+F10.
O tomto som vedel, ale je to zdĺhavé a v mojom prípade nepraktické.
Jan Rysavy wrote:....Pokud by se ozvalo více uživatelů, můžeme do okna přidat nový příkaz Otevřít vše s nějakou horkou klávesou ???+Enter.
Ten samostatný ENTER bola vynikajúca vec. Privítal by som, pokiaľ by sa to dalo dať do možnosti konfigurácie AS, aby sa uživateľ sám rozhodol či použiť ENTER, alebo "Místní nabídku" aby otvoril všetky vyhľadané a označené súbory.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: AS 3.0 beta 2 - ako otvorit naraz všetky vyhľadané súbor

Post by fraktik »

Místní nabídka se otvírá "věky" (také to občas využívám) - co nějaká z klasických kombinací?
(shift+enter, ctrl+enter...)
Post Reply