FTP klient - zobrazování neviditelných unix souborů

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
honza

FTP klient - zobrazování neviditelných unix souborů

Post by honza »

Zdravím, celkem by mě zajímalo, jak zobrazit v FTP klientovi UNIXové/LINUXové neviditelné soubory (např. .htaccess apod.).

Co jsem vypozoroval je, že když zavírám SS s otevřeným FTP, na vteřinku se v panelu zobrazí jen tyto soubory z aktuálně otevřeného adresáře.

Takže vím, že tam jsou. Ale jak je zobrazit normálně, na to jsem nepřišel. V konfiguraci FTP pluginu jsem našel uložená nastavení pro konfiguraci UNIX, tak jsem do toho začal šťárat a když jsem smazal pravidla parseru, která se mi zdála relevantní se zmizením neviditelných souborů, FTP plugin rezignoval a oznámil mi, že to není to pravé ořechové a že mi bude ukazovat strukturu adresářů jen jako plain/text :) ...

Takže jsem skončil akorát u obnovení konfigurace SS ze zálohy reg. klíčů. :wink:
Můžete mi někdo prosím pomoci? Předem díky za odpovědi.
David Grudnik
Posts: 53
Joined: 14 Dec 2005, 06:15

Re: FTP klient - zobrazování neviditelných unix souborů

Post by David Grudnik »

A nemáte vyfiltrovány skryté soubory? Zkuste Ctrl+H
honza

Ctrl+H

Post by honza »

Ne, to určitě ne. Hned po instalaci, když jsem si v SS přizpůsoboval barvičky apod., jsem si nastavil, aby skryté soubory byly zobrazovány.

Ať mačkám v FTP pluginu Ctrl+H jak chci, nic se nemění. Přitom o přítomnosti souborů vím -- nevidím je ale ani ihned po uploadu na server.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: FTP klient - zobrazování neviditelných unix souborů

Post by Petr Solin »

Zkuste zmenit prikaz pro listovani na "LIST -a", to vetsinou pomuze. Viz Alt+F1 > FTP Client > Advanced > Command for listing.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: FTP klient - zobrazování neviditelných unix souborů

Post by ino »

Petr Solin wrote:Zkuste zmenit prikaz pro listovani na "LIST -a", to vetsinou pomuze. Viz Alt+F1 > FTP Client > Advanced > Command for listing.
jak prosté, vylistovat si všechny soubory... v mém případě to pomohlo.
Díky za tip.

BTW: už se moc těším na nápovědu v SS ;-)
honza

perfektní

Post by honza »

Prefektní, funguje! Děkuji!

Těším se na další verze programu a fandím vývojářům. Neumím si představit, že bych existoval bez "Mloka" :)
Post Reply