Refreshovani FTP pluginu

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Refreshovani FTP pluginu

Post by cincura.net »

Zdravim *,

docela casto se mi stava takova nemila vaec. Neco kopiruju z/na FTP a zaroven tam jeste neco delam. Jakmile zacne kopirovani a ja se prepnu na FTP z jine app. zacne se FTP refreshovat, mezitim skonci kopirovani a refreshne se to jeste jednou. Je do docela neprijemne, kdyz mate listing, ktery ma 400kB a jste na pomale lince, cekat 2x na listing. Pritom jsou tesne za sebou, takze se tam zmenit nemohlo (a pokud neco zmenilo obsah odjinud, ani ten druhy nepomuze).

Myslim, ze tohle zretezeni je dano proste tim, jak je to cele napsano a ze se dostanou za sebe. Ovsem nebyl by problem pridat detekci toho, ze se prave listing provedl a neni tedy treba znova (alespon tedy ne v case T<10s napr. nebo neco podle uvazeni/nastaveni).
Jiri {x2} Cincura
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Myslim, ze behem 10 sekund se toho muze stat opravdu hodne i na FTP. Refresh se provede po dokonceni operace, prijde mi to logicke a nevidim duvod na tom cokoliv menit. Porid si konecne rozumejsi pripojeni na net. :lol:
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Petr Solin wrote:Myslim, ze behem 10 sekund se toho muze stat opravdu hodne i na FTP. Refresh se provede po dokonceni operace, prijde mi to logicke a nevidim duvod na tom cokoliv menit.
Tak mensi. Proste jen aby se zabranilo zretezeni pozadavku, ktere stejne nic neprinesou. BTW pokud budu chtit, tak pres SSH mu tam stejne udelam bordel i *behem* refreshe.
Petr Solin wrote: Porid si konecne rozumejsi pripojeni na net. :lol:
Hmm, kdyby byla treba 512 linka mobilni, tak proc ne. Takhle musim vzit to blby EDGE/GPRS.
Jiri {x2} Cincura
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Datalog »

cincura.net wrote: Hmm, kdyby byla treba 512 linka mobilni, tak proc ne. Takhle musim vzit to blby EDGE/GPRS.
Uz jsem UMTS a GPRS jen kdyz vypadne signal. Ale i tak nicmoc (odezva). BTW, dalsi duvod, proc mame my dva podobny pohled na urcite veci.

Jinak co se refreshovani tyka, myslim ze se to tu uz nekde resilo. Idealni by pro mne bylo, mit moznost zakazat autorefresh a ridit si to rucne. Ale chapu kdyz Altap toto nepovoli - ja bych take nedovolil. U programu, ktery jde ven mezi "bezne" lidi, rozhodne ne. Uz vidim ty problemy a ztraceny cas vysvetlovanim na "ono mi to tam nenakopirovalo, a neco prepsalo, a smazalo, neni to tam, jakto, ... a fakt to vono samo a jak si to dovolujete tohle opustit ven tak rozbitou verzi " 8)
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Datalog wrote:Uz jsem UMTS a GPRS jen kdyz vypadne signal. Ale i tak nicmoc (odezva).
Az bude UMTS pokryvat to co pokryva GPRS ...
Jiri {x2} Cincura
User avatar
SelfMan
Posts: 1144
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Post by SelfMan »

Petr Solin wrote:Myslim, ze behem 10 sekund se toho muze stat opravdu hodne i na FTP. Refresh se provede po dokonceni operace, prijde mi to logicke a nevidim duvod na tom cokoliv menit. Porid si konecne rozumejsi pripojeni na net. :lol:
Starucky FTP klient LeechFTP mal taku malicku ikonu, pomocou ktorej sa dal autorefresh prepinat. Zap./Vyp.
Pokial by ste zabudovali takuto funkciu (co si myslim nie je az taky problem) urobili by ste dalsieho uzivatela stastnym :-).
(vid' dial-up a GPRS)
Post Reply