Chýba parameter alternatívny ext. prehliadač

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
AD7
Posts: 568
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Chýba parameter alternatívny ext. prehliadač

Post by AD7 »

Ahoj,
snažil som sa nastaviť si SynWrite - http://www.totalcmd.net/plugring/syn2.html ako prehliadač (t.j. som na subor.txt - a stlačím F3) aj ako alternativny (t.j. som na subor.txt - a stlačím Alt+F3) externy prehliadač pre niektoré typy súborov - TXT, HTM, HTML a MHT.

Obom som nastavil rovnaké parametre. Avšak nefungujú rovnako. Parameter /RO - read only funguje len pri F3 ale nefunguje pre Alt+F3. Robím niečo zle???
Attachments
Tento funguje - F3 na súbore ho otvorí ako READ ONLY
Tento funguje - F3 na súbore ho otvorí ako READ ONLY
konfig-prehliadac.jpg (133.62 KiB) Viewed 4479 times
Tento nefunguje - Alt+F3 na súbore ho otvorí a umožní editovanie
Tento nefunguje - Alt+F3 na súbore ho otvorí a umožní editovanie
konfig-alternativny-prehliadac.jpg (111.12 KiB) Viewed 4479 times
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Chýba parameter alternatívny ext. prehliadač

Post by Jan Rysavy »

Otestoval jsem na Windows 7, AS 2.54, poslední verzi Syn, stejné umístění do adresáře add-ons a nedokážu problém navodit. Syn se otevírá ReadOnly v obou případech.

Zkuste prosím otevřít Alternativní prohlížeč pomocí menu, abyste nedržel tlačítko Alt. To je jediné, co mě napadlo, že by Syn detekoval tlačítko Alt a zahodil ReadOnly parametr.

Zkuste prohlížet různé soubory, z různých cest. Zkuste promazat konfiguraci Syn, pokud existuje. Případně Syn spustit z command line nebo dávky a ověřit, jak se chová. To jen tak střílím od boku, co bych testoval, kdyby to u mě také zlobilo.
User avatar
AD7
Posts: 568
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Chýba parameter alternatívny ext. prehliadač

Post by AD7 »

Z command line som skúšal, funguje Read Only. Ostatné ešte skúsim...
Post Reply