Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Regi »

Ahoj,

mám Win7 Home Premium x64 . Program dříve fungoval bez problémů, žádné nové programy jsem neinstaloval.

Chyba: Z ničeho nic mi Altap Salamander hlásí chybu,pak se oběví obrazovka s odesláním popisu chyby. Když ho pak spustím znovu, tak se buď chyba opakuje, nebo se chyba opakuje a pak Salamander zamrzne a musím ho ukončit přes správce úloh (ukončit prosces) nebo funguje bez problémů.

Někdy také hlásí problém s rozšířením prostředí.

Nepomáhá restart pc ani reinstal aplikace. Program správně neběží ani s licencí ani bez ní. Co s tím???
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Jan Rysavy »

Chybu jste nám nám poslal emailem?
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Regi »

Ano poslal jsem technické informace z otevřeného dialogového okna na adresu podpory -tj. support(a)altap.cz . Chyba se objevuje náhodně (respektive nwm čím je vyvolávána)...
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Jan Rysavy »

Koukal jsem na zaslaný report. Salamander v něm padá při získávání ikony pro soubor C:\aaa.class
Tušíte, o soubor se jedná?

K pádu dochází uvnitř Windows, žádnou podezřelou shell extension v reportu nevidím.
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Regi »

Zřejmě je to nějaký soubor typu java, pravděpodobně (podle výrazů ve zdrojáku) se jedná o "level editor" ke hře...
Level editor jsem myslim neměl spuštěný od doby kdy potíže začaly..

Zajímavé je, že Salamander zdá se nyní funguje zase bez problémů (žádné pády,nic), aniž bych cokoliv dělal. :? Dle výpisu ze zálohování tam ten soubor je po celou dobu od chvíle kdy začaly chyby.
Zatím jsem všechny soubory, které by mohly patřit k tomu Level editoru, překopíroval na jiný hardisk a z kořenového adresáře C:\\ jsem je smazal (včetně aaa.class).
Uvidíme jestli to něco udělá nebo ne :D :D

Každopádně nwm proč ten soubor (jestliže je to on) způsobuje selhání Salamandra, přes moje PC prošlo už hodně programů, toto selhání je první..
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Ether »

Mohl byste ten soubor poslat sem na fórum?
Ελληνικά rulez.
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Regi »

jj tady je. Jsou tu ještě další, co zřejmě pochází ze stejného zdroje..je to cca 15 souborů..tak kdyby byly taky třeba tak je sem upnu zítra..
Attachments
aaa.zip
Soubor aaa.class
(2.74 KiB) Downloaded 386 times
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

Re: Zhroucení Altap Salamandru v2.54

Post by Regi »

Tak bohužel, problém se nevyřešil. Salamander zase kleknul... (Zobrazil se dialog "Program ALTAP Salamander ukončen. Hledání řešení....") Ty divné soubory již v kořenovém adresáři nejsou, takže to zdá se způsobuje něco jiného... Vše ostatní funguje jak má..
Post Reply