Problém s kopírováním přetažením

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
mirRa
Posts: 12
Joined: 03 May 2006, 15:54
Location: Zlín

Problém s kopírováním přetažením

Post by mirRa »

Dobrý den,

mám problém s kopírováním souborů přetažením třeba přímo z plochy do panelu AS. Problém je takový, že to prostě nejde, u kurzoru se objeví "zákaz zastavení" a tím to končí.
Používám Win 7, AS 2.54, "spouštím jako spráce" kvůli některým funkcím a přístupu do chráněných adresářů.

Díky za odpověď.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Problém s kopírováním přetažením

Post by Ether »

Pokud spustíte program 'jako správce', Windows ho bude "chránit" před různými vlivy včetně přetahování souborů z ostatních programů. explorer.exe, který obsluhuje plochu, běží standardně v "nesprávcovském" režimu, tedy přetahování je zakázáno.

Taky na to občas narazím, ale s vědomím, že to pravděpodobně přispívá bezpečnosti systému, to přejdu a použiju metodu Kopírovat+Vložit, která funguje.
Ελληνικά rulez.
mirRa
Posts: 12
Joined: 03 May 2006, 15:54
Location: Zlín

Re: Problém s kopírováním přetažením

Post by mirRa »

OK, díky. Já tušil, že to bude kvůli tomu, taky proto jsem to tam k tomu popisu problému napsal. Ale - nebyl jsem si jistý, tak jsem se raději zeptal, jestli není chyba jinde :)
Post Reply