Síťové disky na NOVELL

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
malin
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2011, 11:54

Síťové disky na NOVELL

Post by malin »

Po aktualizici některé z posledních verzí (bohužel nevím, které, nyní používám 2.54) přestal program zobrazovat namapované síťové disky :cry: . Původně jsem mysle, že jde o problém Windows 7, ale ty je vidí normálně. Pak jsem si stáhnul verzi 1.52 a ta je také vidí. Takže nyní současně používám verzi 2.54 a 1.52, což asi není optimální. Nevíte, zda existuje řešení, jak opět "zviditelnit" novellské namapované disky i na 2.54?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Síťové disky na NOVELL

Post by Jan Rysavy »

Nespouštíte novou verzi Salamandera "Jako správce"? Pokud v Salamanderu namapujete nové disky, zůstane jejich konstelace zachována?

Je problém omezený pouze na Novell disky nebo lze navodit i proti Windows sdílení?

Všechny staré verze Salamandera jsou dostupné na ftp://ftp.altap.cz/pub/altap/salamand/ (kdybyste měl náladu problém lokalizovat).
malin
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2011, 11:54

Re: Síťové disky na NOVELL

Post by malin »

Ano, spouštěl jsem ho jako správce. Když jsem spustil normálně, novellské disky jsou vidět. Díky
User avatar
SelfMan
Posts: 1143
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Síťové disky na NOVELL

Post by SelfMan »

ten isty problem ako tu
Post Reply