databázový plugin v AS 4.0 [SOLVED]

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
padik
Posts: 5
Joined: 04 Sep 2009, 20:53

databázový plugin v AS 4.0 [SOLVED]

Post by padik »

Když jsem si chtěl prohlédnout CSV soubor v Salamanderu verze 4.0 tak po stisku klávesy F3 Salamander spadl a odeslal jsem info o pádu aplikace.
Zkoušel jse různé kombinace oddělovačů řádků, textu uvozovkami i různou velikost souboru. A pokaždé došlo k pádu na systému windows 7 pro sp1 x64.
Plugin v předchozích verzích Salamadera funguje jak má.
Dokud se to neopraví budu muset používat externí prohlížeč, který ale nelze tak dokonale provázet se Salamanderem.
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: databázový plugin v AS 4.0

Post by tukanos »

padik wrote: 18 Jul 2019, 20:28 Když jsem si chtěl prohlédnout CSV soubor v Salamanderu verze 4.0 tak po stisku klávesy F3 Salamander spadl a odeslal jsem info o pádu aplikace.
Zkoušel jse různé kombinace oddělovačů řádků, textu uvozovkami i různou velikost souboru. A pokaždé došlo k pádu na systému windows 7 pro sp1 x64.
Plugin v předchozích verzích Salamadera funguje jak má.
Dokud se to neopraví budu muset používat externí prohlížeč, který ale nelze tak dokonale provázet se Salamanderem.
Zde je k dispozici oprava - viewtopic.php?f=2&t=42577
padik
Posts: 5
Joined: 04 Sep 2009, 20:53

Re: databázový plugin v AS 4.0

Post by padik »

Díky, opravený plugin funguje. Jak se zde označuje dotaz za vyřešený?
Post Reply