64b a overlay icons

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
medwed
Posts: 9
Joined: 17 Mar 2010, 19:03

64b a overlay icons

Post by medwed »

Ahoj,

dostal jsem k práci ntb s 64b windows 7 a mám (pro mě velký až skoro blocker) problém - vůbec se nezobrazují "shell extensions", což je kontextové menu nad souborem či adresářem. Zobrazí se jen klasická windows nabídka, ale ostatní nabídky už ne - třeba GIT či SVN. Pokud na danou složku jdu přes průzkumníka, tak vše je v pořádku. Ikony se taky zobrazují defaultní a ne ty od GITu či SVN (overlay).

Prosím moc o opravu toho problému, moc mě to trápí (několikrát denně používám tato kontextová rozšíření) a musím pokaždé otvírat průzkumníka s danou cestou. A pokud řadu let pracujete se Salamanderem, tak přechod na průzkumníka je drsný...(totalcmd jsem nezkoušel)

Díky moc.

Petr.

PS: něco jako tohle http://forum.altap.cz/viewtopic.php?f=2 ... +64#p20482
PS: Anketa mezi 64b a UAC je nesmysl. Obojí musíte vyřešit! Do program files kopíruju přes průzkumníka - taky super ....
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: 64b a overlay icons

Post by Jan Rysavy »

Anketa je o tom, co budeme řešit jako první. Vyhrálo x64.
medwed
Posts: 9
Joined: 17 Mar 2010, 19:03

Re: 64b a overlay icons

Post by medwed »

Jan Rysavy wrote:Anketa je o tom, co budeme řešit jako první. Vyhrálo x64.
Samozřejmě, že budete řešit paralelně obojí. ;o)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: 64b a overlay icons

Post by Jan Rysavy »

Dost trapný pokus o humor...
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: 64b a overlay icons

Post by Ether »

medwed wrote:dostal jsem k práci ntb s 64b windows 7 a mám (pro mě velký až skoro blocker) problém - vůbec se nezobrazují "shell extensions"
Nainstalujte i 32bitovou verzi příslušného programu. Kupříkladu TortoiseSVN mi pracuje bez problémů.
medwed wrote:Do program files kopíruju přes průzkumníka
Není jednodušší spustit na chvíli Salamandera s vyššími právy?
Ελληνικά rulez.
Locked