nastavení FTP

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Dan-zx12r
Posts: 1
Joined: 04 Dec 2010, 18:27

nastavení FTP

Post by Dan-zx12r »

Zdravím, již delší dobu používám Altap salamander a jsem s ním maximálně spokojený. Chtěl bych ho ale propojit přes Ethernet se svým satelitním přijímačem, anych z něho mohl stahovat nahrávky do PC. Mám to propojený klasickým síťovým kabelem přes modem od o2. Jenže nevím, kde mám v salamnderu zadat IP adresu a jiné údaje aby došlo k propojení PC a satelitu. Přitom přes Total commander mi to funguje bez problémů, takže v kabelech problém nebude. může mi někdo poradit nebo mi napsat postup? Díky
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: nastavení FTP

Post by Ether »

V nabídce pro zvolení disku můžete vybrat položku FTP klienta, případně přes menu Plugins > FTP Client > Connect to FTP Server... nebo ještě taky pomocí klávesové zkratky Ctrl+Shift+F se dostanete k oknu pro připojení k FTP serveru. V pravé části můžete zadat údaje připojení a po potvrzení se začne Salamander připojovat.

Pokud by byl ještě nějaký problém s vlastním připojením, neváhejte se ozvat.
Ελληνικά rulez.
Post Reply