Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
cejka
Posts: 24
Joined: 11 Jun 2010, 11:37

Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Post by cejka »

Jan Rysavy wrote:
cejka wrote:…Znovu jsem zadal prikaz> net use * /d /y >nul a tentokrat jsem se pokusil pripojit pomoci jineho uzivatele prikazem> net use \\SERVER\IPC$ /u:user. Dostal jsem klasickou hlasku oken c. 1219 o vicenasobnem pripojeni k serveru. Ale po net use * /d /y >nul by nemelo byt nic pripojene - overeno holym "net use" prikazem. Takze to cele mozna nebude problem AS a jeho pluginu, ale apriori problem Windows…
Probral jsem popsané problémy s Manisonem (autor Nethood pluginu) a domnívá se, že jde spíš o problémy na straně Windows než pluginu.

Za pokus by stálo pokusit se popsané situace navodit s Windows Průzkumníkem, protože tam očekáváme obdobné chování.
cejka wrote:...V tu ranu se me AS zepta na prihlasovaci udaje do sdilene slozky a hned pod tim otevre okno s dotazem na prihlasovaci udaje na SERVER. Podivne. Obe dialogova okna vystornuju...
Můžeme poprosit o screenshot? (lze sem přiložit PNG) Jde o dvě modální okna nad sebou? (Lepší by bylo řešit každý problém ve svém vlákně, jinak tu bude zmatek.)
Pruzkumnikem to zkusim nejak nasimulovat a uvidime.

Co se tyce screenshotu, tak tady jsou:
Otevreni \\SERVER a ihned na to prvni slozky, ktera se zobrazi.
Otevreni \\SERVER a ihned na to prvni slozky, ktera se zobrazi.
AS2.54_1.png (167.18 KiB) Viewed 8133 times
2 prihlasovaci okna. Jedno jako modalni primo v AS a druhe, ktere se otevre samostatne jako nove okno.
2 prihlasovaci okna. Jedno jako modalni primo v AS a druhe, ktere se otevre samostatne jako nove okno.
AS2.54_2.png (928.28 KiB) Viewed 8133 times
User avatar
SelfMan
Posts: 1144
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Post by SelfMan »

Dve otazky:
- je salamander spustany v elevovanom (administratorskom) mode?
- prihlasovanie na sietove zdroje je u win7 podporovane formou domena\login pripadne <meno pc s profilom>\login
pri pouziti bez domeny sa pouziju najpv credentials lokalneho pocitaca
- co vypise prikaz "net session"

nejake info je aj tu:
http://social.technet.microsoft.com/For ... bf74d649f0
(aj ked tiez bez konkretneho riesenia, mozno vsak vrhne viac svetla na problem)
cejka
Posts: 24
Joined: 11 Jun 2010, 11:37

Re: Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Post by cejka »

SelfMan wrote:- je salamander spustany v elevovanom (administratorskom) mode?
neni, abych omylem nesahl nekam, kam nemam
SelfMan wrote:- prihlasovanie na sietove zdroje je u win7 podporovane formou domena\login pripadne <meno pc s profilom>\login
pri pouziti bez domeny sa pouziju najpv credentials lokalneho pocitaca
- co vypise prikaz "net session"
nejsem v domene, tak daleko jsem v domaci siti jeste nepokrocil. :D
net session vypise, cituji:
Doslo k systemove chybe 5.

Pristup byl odepren.


...pokud jsem v normalnim uzivatelskem modu a pokud prikazovy radek pustim jako spravce, tak vypise cituji:
V seznamu nejsou žádné položky.

... a to jak v pripade, ze \\SERVER\IPC$ je odpojeny, tak v pripade, ze je pripojeny.
User avatar
SelfMan
Posts: 1144
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Post by SelfMan »

nemusi ist o domenu ako taku. Niekedy treba len mano-pc\login (kuba-pc\jakub)
co pocas problem vypise prikaz "openfiles" ? (na zatvorenie openfiles /disconnect /id *)
Ine uz asi neostava, len zistit ako danu credential cache zmazat.
cejka
Posts: 24
Joined: 11 Jun 2010, 11:37

Re: Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Post by cejka »

SelfMan wrote:nemusi ist o domenu ako taku. Niekedy treba len mano-pc\login (kuba-pc\jakub)
co pocas problem vypise prikaz "openfiles" ? (na zatvorenie openfiles /disconnect /id *)
Ine uz asi neostava, len zistit ako danu credential cache zmazat.
openfiles ve chvili, kdy net use ukazuje, ze neni nic pripojene, ale ja stale prochazim slozkama na serveru, jako by se nechumelilo, tak vypise, cituji: "Info: Nebyly nalezeny zadne sdilene otevrene soubory". A ja stale vesele prochazim... :D

Rekl bych, ze neco nekde smazat bude asi nejlepsi reseni.
cejka
Posts: 24
Joined: 11 Jun 2010, 11:37

Re: Nethood.spl problem 2 prihlasovacich oken

Post by cejka »

SelfMan wrote:Zapnute offline filez zeby? http://www.windows7update.com/Windows7- ... Files.html
Ale kdeze, tahle funkcnost mi nesmi domu. Rad mam prehled nad tim, co se s mymi soubory deje a kdo s nimi co dela. Takze Offline files standardne vypnute. :)
Post Reply