Vytvoření seznamu adresářů vč. podadresářů

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Hlava
Posts: 55
Joined: 23 Sep 2006, 12:57
Location: Praha

Vytvoření seznamu adresářů vč. podadresářů

Post by Hlava »

Dlouho zápasím s tím, jak nechat vypsat názvy všech adresářů včetně jejich pod- pod- pod- adresářů (nevím přesně v jakém adresáři je či není další podadresář a ani neznám jejich počet). Funkcí Ctrl+M jsem na to nepřišel (neprohledává podadresáře?).

Funkcí Ctrl+F jsem na to přišel částečně - ve všech podadresářích je vždy soubor s příponou .cue, takže si dám vyhledat všechny .cue, ve sloupci "Cesta" se mi krásně zobrazí to co chci - jenže ouha, jak to mám třeba dostat obsah sloupce "Cesta" do nějakého textového souboru :?: :)

V menu "Upravit" je ještě položka "Kopírovat cestu + název jako text", což by se dalo použít a pak si to v nějakém textovém editoru odfiltrovat, ovšem tento příkaz je přístupný jen při výběru jednoho souboru .cue; jakmile vyberu víc jak jeden, mám smůlu. A dělat to jednotlivě pro dalších 700 řádků je nesmysl.
User avatar
SelfMan
Posts: 1144
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Vytvoření seznamu adresářů vč. podadresářů

Post by SelfMan »

Prikazovy riadok (CMD)
dir /ad /S /B >list.txt
/ad len adresare
/S aj podadresare
/B Bare format vypisu
> presmerovanie vystupu do suboru
Post Reply