AS a Win7 zasekavani

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
cejka
Posts: 24
Joined: 11 Jun 2010, 11:37

AS a Win7 zasekavani

Post by cejka »

Mam problem s AS ve Win7, konkretne AS 2.52. Mam ho pusteny temer po celou dobu, co delam s notebookem, ve dne notebook mnohokrat uspavam a probouzim. Pak si napr. pustim druhou instanci AS. Obcas a nedokazu rici kdy nebo za jakych podminek se stane, ze AS prestane kompletne reagovat a musim ho zabit pomoci spravce uloh.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: AS a Win7 zasekavani

Post by Jan Rysavy »

Není Salamander ve stavu, kdy se pokouší otevřít cestu v panelu, která je nedostupná? Zkuste prosím v tomto stavu stisknout klávesu Escape.

Pokud to není tento případ, spusťte druhou instanci Salamandera a pomocí menu Help > Task List první instanci zastavte tlačítkem Break. Zašlete nám prosím na email vygenerovaný bug report. Děkujeme.

Právě mi došlo, že jde možná o opravený problém, který nastával pod Windows 7. Poslední beta verze již tento problém nemá.
cejka
Posts: 24
Joined: 11 Jun 2010, 11:37

Re: AS a Win7 zasekavani

Post by cejka »

Mozne to je, stava se mi ze ho nechavam na siti, ale tusim, ze pri aktivaci okna me na to upozorni AS sam, ze nema sitovou cestu. Tohle je vazne chyba typu uplneho zamrznuti bez jakekoliv reakce i po 10 minutach.

Kazdopadne diky za info o prikazu Break, to se nekdy muze hodit.

Co se tyce toho opraveneho problemu, tak to muze souviset, to jsem pozoroval taky, ale prisuzoval jsem to systemu Windows a ne AS. :) Zkusim aktualizovat na posledni betu a uvidim, co se zlepsi.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: AS a Win7 zasekavani

Post by Jan Rysavy »

Díky, dejte vědět.
Post Reply