Mizi text v okne menu

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
karel1
Posts: 2
Joined: 17 Aug 2018, 12:46

Mizi text v okne menu

Post by karel1 »

Dobry den,

Pri kliknuti na polozku v horni liste (nebo pravym tlacitke na soubor) se otevre okno s nabidkou polozek.
Pokud sjizdim mysi po nabidkach a narazim na polozku s podnabidkou, otevre se dalsi okno s podnabidkou.
Pokud sjizdim mysi dal, okno podnabidky zmizi, ale soucasne zmizi i text v puvodni nabidce, takze musim naslepo odhadovat, kde pozadovana nabidka byla - pokud se spravne trefim, tak se spusti.

Pokud jsou v okne jen nabidky bez podnabidek, tento problem nenastava. Nenastava ani v jinych progamech.

Pouzivam WIN7 32b a Salamander 3.08

Dik za napady Karel
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Mizi text v okne menu

Post by SelfMan »

Taketo vizualne problemy maju na vine skor ovladace od grafickej karty. Pripadne neaktualizovany Operacny system.
karel1
Posts: 2
Joined: 17 Aug 2018, 12:46

Re: Mizi text v okne menu

Post by karel1 »

Je vyuzivana integrovana grafika (I3770) s nejnovejsimi ovladaci. Rovnez OS je aktualizovan.
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Mizi text v okne menu

Post by SelfMan »

Odskusal by som este vytvorit novy pouzivatelsky profil, ci sa tam Salamander sprava rovnako.
Sam som na Win7 x86 a nikdy som sa s tymto problemom nestretol
Post Reply