Spuštění "blocked" exáče

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Raptor

Spuštění "blocked" exáče

Post by Raptor »

Posílal jsem již 2 reporty s tímto problémem, ale bez odpovědi. Zkusím tedy i přes fórum :-)

Mám stažený exáč z internetu přes IE a ten je blokovaný (nevím jak se to jmenuje, nebo jak to nazvat). V principu v properties je ta položka "unblock". Pokud jej z AS chci spustit, AS vytuhne a konec. Musím ho sestřelit. Standardně by se měl vyvolat ten windows dialog o povolení spuštění, nebo tak něco, ne?
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Spuštění "blocked" exáče

Post by SelfMan »

Aky OS a aka "allways latest" verzia salamandra?
V akom rezime je spusteny? User mode alebo Administrator mode.
Raptor

Re: Spuštění "blocked" exáče

Post by Raptor »

Myslim, ze to vsechno vyctou z dumpu, co jsem poslal ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Spuštění "blocked" exáče

Post by Jan Rysavy »

Bug reporty zpracováváme v dávkách, jednou za čas. Pomáháme si skripty, protože reportů jsou tisíce a není v našich silách je řešit po kusech. Věnujeme se jen nejčetnějším pádům.

Problémy které popisujete je lepší probrat takto na fóru.
Raptor

Re: Spuštění "blocked" exáče

Post by Raptor »

Pravda, ale na foru se asi tezko zjisti ktery thread v AS zustal viset a na co ceka a zabije UI thread, ne?
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Spuštění "blocked" exáče

Post by SelfMan »

Ja mam Win7 Pro, UAC off, AS ako admin a nemam s tym problem takto oznaceny exe subor spustit.
Post Reply