Předávání parametrů pro alternativní prohlížeč

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
VACSA
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 22:04

Předávání parametrů pro alternativní prohlížeč

Post by VACSA »

Potřeboval bych poradit s předáváním parametrů do alternativního prohlížeče souborů v "Argumentech". Vypadá to, že se předává řetězec oříznutý na 35 znaků. Nenašel jsem možnost, jak tu délku prodloužit. Více o tom píšu v obecné diskuzi, téma Nástroje a utility pro Altap Salamander.
A další dotaz: Lze nějak nahradit vnitřní prohlížeč, myslím tím F3? Alternativní funguje na AltF3, možná je to jen špatnou orientací v dokumentaci, která je anglická i když mám volbu čeština.
Děkuji.
VACSA
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 22:04

Re: Předávání parametrů pro alternativní prohlížeč

Post by VACSA »

Omlouvám se, problém s krácením názvu je vyřešen, v cestě k souboru byla použitá mezera a z výpisu chybové hlášky jsem to neviděl. Je proto zapotřebí dát parametr $(FullName) do uvozovek. Help je asi poněkud málo podrobný (alespoň pro mě, je to takový pokus a omyl a bere to dosti času), pro tyto účely by to chtělo aspoň popsat, co jednotlivé parametry znamenají ...

Ale stejně, jak se nahradí interní prohlížeč pro F3?
Post Reply