instalace pomoci gpo, import konfigurace

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
eipa
Posts: 2
Joined: 12 Sep 2016, 13:53

instalace pomoci gpo, import konfigurace

Post by eipa »

Dobry den,

pomoci instalacniho skriptu spousteneho pri startu PC jsem naninstaloval novou verzi Salamandera 3.07. Kdyz se na PC prihlasim domenovym uctem, zobrazi se vyzva k importu konfigurace z predchozi nainstalovane verze 3.06. je mozne tuto vyzvu nejak odstranit - aby se vubec nezobrazovala, nebo aby se automaticky prijala/odmitnula?

Dekuji, P. Eis.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: instalace pomoci gpo, import konfigurace

Post by Jan Rysavy »

Tuto situaci by bylo možné řešit uložením konfiguračního klíče Salamandera z Registry do souboru a jeho import ze zmíněného skriptu. Salamander by potom při startu klíč v Registry našel a na import starší konfigurace se neptal. V případě AS 3.07 jde o klíč HKEY_CURRENT_USER\Software\Altap\Altap Salamander 3.07. Registrační klíče (KEYS30.ZIP) předpokládám v rámci skriptu kopírujete.

Na straně Salamandera zatím volba pro tiché potvrzení dotazu není.
eipa
Posts: 2
Joined: 12 Sep 2016, 13:53

Re: instalace pomoci gpo, import konfigurace

Post by eipa »

Dobry den,

dekuji za odpoved.
Podarilo se me hlasku obejit tesne pred tim, nez me prislo upozorneni na Vasi odpoved. Pravdepodobne jsem dosel ke stejnemu reseni: exportoval jsem konfiguraci do souboru config_.reg, do zastupce na plose jsem pridal parametr -c config_.reg.

Zatim to vypada, ze to funguje.

P. Eis.
Post Reply