3.0.7 a nefungujicí import klíče z 3.0.6

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

3.0.7 a nefungujicí import klíče z 3.0.6

Post by fraktik »

Zdravím.
Zkorumpovalo se mi nastavení AS (3.0.6), tak jsem si nainstaloval aktuální verzi a dal importovat (zálohovanou) konfiguraci z REG souboru.
Ovšem i po úspěšném načtení konfigurace se tato uplatňuje jen na 6 ale už ne na nejnovější AS.
Je možné, že to souvisí s x64 vs. x86 verzemi? Případně jak rozlišuje AS mezi admin. a normální instancí (co se konfigurace týče)?
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: 3.0.7 a nefungujicí import klíče z 3.0.6

Post by Petr Solin »

Verze 3.07 načítá konfiguraci z klíče HKEY_CURRENT_USER\Software\Altap\Altap Salamander 3.07. Pokud tento klíč neexistuje, hledá starší konfiguraci (např. 3.06 v klíči Altap Salamander 3.06) a nabízí její import při spuštění. Pokud tedy chcete importovat 3.06 do 3.07, smažte nejprve HKEY_CURRENT_USER\Software\Altap\Altap Salamander 3.07 (lépe přejmenujte např. na Altap Salamander 3.07 zaloha, aby zůstala v záloze).

Obě verze x64 a x86 používají stejnou konfiguraci. Při spuštění "as admin" se používá stejná konfigurace jako při běžném spuštění.

Jestli to neřeší Váš problém, popište co konkrétně nefunguje a případně mi pošlete exporty konfigurace 3.06 a 3.07 z registrů emailem (pokud neobsahují citlivá data).
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: 3.0.7 a nefungujicí import klíče z 3.0.6

Post by fraktik »

Děkuji.
Odmazání registru 3.07 skutečně přesně vyřešilo můj problém, děkuji!
Post Reply