problém se zapnutým CAPSLOCKem

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
frp
Posts: 21
Joined: 17 Apr 2007, 22:39

problém se zapnutým CAPSLOCKem

Post by frp »

Když mám zapnutý CAPSLOCK a začnu psát nějaké slovo (aby ukazatel přešel na adresář nebo soubor, který chci), tak se občas objeví hláška jako bych chtěl přejít na jiný disk, který neexistuje: The path of filename "X:\" is invalid.
Ovšem někdy to zase funguje správně a i se zapnutým CAPSLOCKem se pomocí psaní přesunuji na hledaný adresář / soubor.
Bohužel to nedokážu s jistotou reprodukovat, ale většinou to vniklo tak, že jsem měl zapnutý CAPSLOCK a stikl jsem takové písmeno, že v panelu AS není adresář ani soubor začínající tímto písmenem a k PC není připojení disk tohoto písmene.

Nevím jestli je to nějaká chyba v AS nebo se mi tady mlátí nějaké spuštěné aplikace... Má tento problém i někdo jiný?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: problém se zapnutým CAPSLOCKem

Post by Jan Rysavy »

Nedochází k tomu, že byste omylem zároveň držel klávesu Shift?
Shift+písmeno slouží pro změnu disku v panelu.
frp
Posts: 21
Joined: 17 Apr 2007, 22:39

Re: problém se zapnutým CAPSLOCKem

Post by frp »

Shift jsem zapnutý neměl, ale už vím v čem je problém.
Tak se omlouvám za poplašnou zprávu... tuhle neplechu to dělalo kvůli programu AutoHotkey a jednomu pochybnýmu skriptu. Nějak jsem zapomněl, že mi tu tenhle program běží a začal hledat problém jinde.

Takže se omlouvám, v AS všechno funguje v pořádku.
Post Reply