Ruzna delka scrollbaru u Vieweru

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Mohlo (viz plány), ale problém to jen odsouvá za hranici 100MB. Navíc načíst 100MB bude určitě pomalejší než načíst první viditelnou stránku.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Otazka je, jestli 100MB nebo 20MB soubory tak casto uzivatele prohlizi. Napr. ja myslim, ze nic pres 10MB jsem nikdy neprohlizel a kdyz tak omylem, takze hranice 20MB, treba, by v mem pripade byla dostatecna a z disku je to precteno hned. A pri 20MB to uz spis bude nejaky datovy/binarni soubor, kde me zas az tak moc scrollbar nezajima.

My 2c.
Jiri {x2} Cincura
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

Pokud by se mělo načítání zpomalit jen kvůli takové prkotině jako posuvník měnící velikost, tak budu hodně prskat! :x

Salamander je teď užasný svojí jednoduchostí a rychlostí a vím, že se na něj mohu spolehnout i při prohlížení logů o velikosti několika desítek i stovek MB (pokud nepočítám logy serverů, tak například instalace Visual Studia vytvoří v tempu logy o velikosti několika desítek MB)

Další výhodou nenačítání celého obsahu je čtení z poškozených médií. Pokud by byl nečitelný konec souboru, tak začátek lze stále bez problému a rychle zobrazit 8)
Raptor

Post by Raptor »

Skoda jen ze vetsina logu je v Unicode a AS je neumi zobrazit ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Raptor wrote:Skoda jen ze vetsina logu je v Unicode a AS je neumi zobrazit ;-)
Tohle generalizování miluju :) Chtěl jste napsat "vetsina mych logu", že?
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

Naše logy z Apache serveru byly v ANSI :P (server byl Linux, v případě potřeby se tahaly gzip přes FTP - na vi jsem si totiž nikdy nějak nezvykl)

A pokud log v UNICODE obsahuje E R R O R, tak si toho všimnete i přes ty mezery 8)
Raptor

Post by Raptor »

Jan Rysavy wrote:Tohle generalizování miluju :) Chtěl jste napsat "vetsina mych logu", že?
Chtel jsem napsat vetsina serverovych logu, vcetne instalaci programu pod windows pres MSI vcetne Visual Studia ;-) Ale to nesouvisi s tematem.

Popravde je mi docela fuk jak se zobrazi scrollbar, dulezity je obsah. Ale co mi treba vadi obecne, kdyz se docita soubor za behu a scrollbar porad beha. Typicky treba zobrazim XML, to se prubezne docita a renderuje, ja se posunuju na konec a scrollbar beha porad nekam pryc.
Post Reply