Alt+Left arrow, chovani nekonzistentni s FTP

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Alt+Left arrow, chovani nekonzistentni s FTP

Post by cincura.net »

Zdravim,

kdyz jsem v nejake adresari na FTP a pak prejdu na lokalni (treba pres Hot-Path) a potom se pomoci Alt-Left vratim na FTP, ktere je odpojene (timeout, ...) a ukoncim pripojovani zepta se me to na ty hlasky o ukonceni a odpojeni. Dam Ano, Ne. Nyni ale zustavam ve starem adresari a ne na FTP (s prazdnym listingem) jako jindy. Pritom dalsi Alt-Left me prenese na (treba) predchozi FTP adresar, ktery tam byl.

Priznavam, ze popis je mirne slozitejsi a asi to bude chtit vicekrat precist pripadne nasimulovat.
Jiri {x2} Cincura
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Zkousel jsem to a chova se mi to tu pomerne rozumne - kdyz dam Esc behem pripojovani na FTP server, Salamander proste zustane na stare ceste (Alt+Left zdanlive nic neudela - jen dojde k posunu v historii cest).

Podivej se do logu, co si vlastne tim Esc prerusil a popis jake hlasky ti to pise a co na ne odpovidas. Mas zaplou cache listingu nebo se ctou vzdycky ze serveru?

Pri Alt+Left se nepouzivaji nastaveni z bookmarky - v historii se pamatuje jen cesta na server, port a uzivatel. To by mozna tez mohl byt problem (pokud se lisi napr. globalni a bookmarkove nastaveni cache listingu). Tohle vyresi prechod na cesty obsahujici misto klasickeho FTP URL primo jmeno bookmarky.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Petr Solin wrote:Zkousel jsem to a chova se mi to tu pomerne rozumne - kdyz dam Esc behem pripojovani na FTP server, Salamander proste zustane na stare ceste (Alt+Left zdanlive nic neudela - jen dojde k posunu v historii cest).
Aha, ja bych spis cekal, ze to tam zobrazi "There are no items ..." podobne jako kdyz prerusim nejaky prikaz, ale nezavru spojeni.

No nevadi, musim si pamatovat ze se ta cesta posune v historii.
Jiri {x2} Cincura
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

cincura.net wrote:Aha, ja bych spis cekal, ze to tam zobrazi "There are no items ..." podobne jako kdyz prerusim nejaky prikaz, ale nezavru spojeni.
Situace, kterou jsem popisoval je po preruseni pripojovani na server, takze zadne spojeni se neotevrelo, a proto mi prijde logictejsi zustat na stare ceste.
Post Reply